Schüco pozýva na prehliadku inovácií a technológií

Schüco pozýva na prehliadku inovácií a technológií

V dňoch 21. – 24. marca 2018 sa uskutoční ďalší ročník norimberského veľtrhu Fensterbau Frontale, zameraného na okná a dvere. Schüco Polymer Technologies KG, divízia plastových riešení uznávaného medzinárodného výrobcu systémov pre opláštenie budov Schüco International KG, má pre spracovateľov a distribútorov okenných systémov pripravené produkty s pridanou hodnotou. Expozíciu nájdete vo veľtržnej hale 7, v stánku 403.

Pridaná hodnota pre Váš úspech
Dlhodobá spolupráca Schüco s partnerskými firmami je založená na komplexnom portfóliu služieb, čo bude aj jedným z motívov veľtrhu. Výrobcovia a distribútori okenných systémov budú na stánku privítaní sloganom „Pridaná hodnota pre váš úspech“. Na ploche 577 m2 budú môcť vidieť napríklad nový posuvno-zdvižný dverový systém Schüco LivIngSlide a okenný systém Schüco LivIng Alu Inside.

Prezentácia produktov, služieb a informácií bude v expozícii rozdelená do štyroch tematických štúdií, zoskupených okolo centrálneho priestoru. Konkrétne ide o sekcie „More dizajn – Viac dizajnu“, „More comfort – Viac komfortu“, „More security – Viac bezpečnosti“ a „More service – Viac služieb“.

Inovácie: Pridaná hodnota riešení orientovaných na budúcnosť
Premiéru na veľtrhu Fensterbau Frontale bude mať nový systém posuvno-zdvižných dverí Schüco LivIngSlide. Konštrukciu, vhodnú pre novostavby aj rekonštrukcie, charakterizuje stavebná hĺbka 82 mm a hodnota Uf až 1,2 W / (m2K) (Uf = súčiniteľ prestupu tepla rámom). Posuvné dvere je možné vybaviť širokou škálou dekoračných fólií, k dispozícii je exkluzívna technológia metalických farieb Schüco AutomotiveFinish alebo hliníkové krycie lišty Schüco TopAlu. Pridaná hodnota pre spracovateľov tkvie v použití zvariteľného EPDM tesnenia, strojovom opracovaní krídla, jednoduchej inštalácii, variabilite zasklenia (hrúbka sklenenej tabule medzi 24 až 52 mm). Výhodou je aj príslušenstvo, ktoré je zhodné s okenným systémom Schüco LivIng a možnosť lepenia skiel.

V roku 2016 spoločnosť Schüco na tomto veľtrhu predstavila a následne na trh úspešne uviedla okenný a dverový systém Schüco LivIng. Teraz chystá túto sériu rozšíriť o variant bez oceľovej výstuhy s certifikáciou pre pasívne domy podľa Dr. Feista (Dr. Wolfgang Feist je riaditeľom Inštitútu pre pasívne domy). Namiesto ocele Schüco používa už osvedčenú patentovanú technológiu spojenia hliníkovou výstuhou. Nový okenný profil Schüco LivIng Alu Inside je 100% recyklovateľný a disponuje odolnosťou proti vlámaniu v triede RC2. Spracovatelia ocenia ľahšiu konštrukciu bez oceľovej výstuže, ktorá prináša benefity pri skladovaní, výrobe i montáži, ďalej integrované EPDM tesnenia, kompatibilný so zasklením s hrúbkou 24 až 52 mm a možnosť lepenia skla.

V expozícii v hale 7 návštevníci nájdu tiež nové ochranné prvky proti vypadnutiu osôb, riešenia pre ventiláciu, rozšírený sortiment kovania, 0 mm bezbariérový prah pre ľahký prístup podľa normy DIN 18040 a nové kontúry hliníkových krycích líšt Schüco TopAlu. Portfólio rozširujú okenné a dverové systémy špeciálne vyvinuté pre medzinárodné trhy. Ďalším príkladom inovatívneho prístupu Schüco je nový stroj pre efektívnejšiu montáž kovania aj komplexné softvérové ​​programy.

Viac informácií na www.schueco.sk a www.frontale.de

-e-

 

Zdroj fotografií: Schüco International KG