Rozmaznávajte sa nezameniteľnou chuťou Kinder Paradiso

Doprajte si chvíľku oddychu a rozmaznávajte sa s Kinder Paradiso. Táto osviežujúca chladená pochúťka vám príjemne spestrí deň. Kto by odolal kombinácii nebesky mäkkého piškótového cesta a sviežeho mliečneho krému s nádychom citróna?

 

Potrebujete sa zastaviť počas hektického dňa? Siahnite po tradičnom piškótovom reze vyrobenom z kvalitných surovín, ktorý máte na dosah v chladničke. Vybrané ingrediencie, jednoduchá receptúra a porcia ideálnej veľkosti už niekoľko rokov robia z Kinder Paradiso perfektnú pochúťku, ktorú si môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa, napríklad na raňajky alebo ako čerstvú pochúťku.

 

Na jeseň sa môžete tešiť aj na nový televízny spot, ktorý zdôrazňuje starostlivosť, s ktorou sa Kinder Paradiso pripravuje. Spot začína v kuchyni, kde sa „kúzlo“ Kinder Paradiso odohráva v šikovných rukách skúsenej kuchárky pri tónoch slávnej Beethovenovej piatej symfónie v prepracovanej verzii. Ingrediencie sa sypú na pracovnú plochu a odborne sa miešajú v rytme hudby. Presne vo chvíli, keď je Kinder Paradiso pripravené na umiestnenie do chladničky, sme zrazu katapultovaní späť do každodennej reality: domácej kuchyne, kde si mladý pár dopraje „majstrovské dielo priamo
z chladničky“.

 

Vychutnajte si aj vy neodolateľnú sviežosť a nezameniteľnú chuť Kinder Paradiso.

Zdroj: Ferrero