Romantika v šatníku

Romantický štýl je vo svojej podstate plný volánov , nadýchaných, priesvitných a naberaných látok, kvetinových vzorov, pastelových farieb a čipky. Niekto si vybaví pri tomto štýle romantické krajky, iný  napríklad kolekcie značiek ako Erdem, Zuraid Murad či Elie Saab. Avšak tento štýl sa netýka len svadobných a spoločenských šiat. Priesvitné blúzky, šifónové nohavice,  či letné šaty z ľahkých materiálov dozdobené čipkou sú dostupné v ponuke každej značky, ktorá drží krok  s tým čo sa práve nosí.

Ak si stále neviete predstaviť seba v úlohe presladeného, nazdobeného dievčatka a myslíte si že tento trend sa inak poňať nedá ?ste na omyle. Čistélínie a romantika sa vzájomne nevylučujú. Je to nové, moderne poňatie ktoré vám dovoľuje nosiť napríklad klasickú bielu košeľu s hodvábnymi či šifónovými nohavicami. Cez čipkové šaty si môžete prehodiť vašu obľúbenú rebelskú koženú bundu, k priesvitnej blúzke a kvetom vo vlasoch  pokojne slimfit jeansy. Novú romantiku proste milujeme práve preto,  že sa dá tak ľahko nosiť !

 

 

Ak túžite po kvalitnej a trendykošeli či blúzke, obchod 7Camicie ktorý nájdete v Bratislavskom Auparku vám má čo ponúknuť. Elegantné, ženské kúsky vhodné aj pre staršie ženy hľadajte v obchodeMarella (OC Central Bratislava ). Pre tie mladšie ,ktoré chcú jemne flirtovať sokolím aj v tomto štýle je perfektnou voľbou štýlová značkaSugarbird (Polus, Bratislava) Netreba tiež zabudnúť na doplnky ktoré dotvárajú každý outfit. Či už zvolíte spomínané kvety do vlasov alebo jemný perlový náhrdelník určite nešliapnete vedľa.