#ReservedForXmas – radostné sviatky

Blížia sa Vianoce a s nimi aj dilemy s oblečením a darčekmi. Čo si obliecť? Ako vyskladať dokonalý slávnostný outfit? A čo si majú obliecť deti? Čo dať pod vianočný stromček?

 

Reserved vyrieši všetky tieto potreby a ponúka kreatívne riešenia pre celú rodinu. Módne outfity podľa najnovších trendov, pohodlné úplety na oddych vo voľnom čase a predovšetkým veľa inšpirácie. Kľúčová téma? Radosť. Vianočný čas by mal byť veselý, príjemný a plný úsmevov.

Kolekcia #ReservedForXmas ponúka veľké množstvo rodinnej zábavy. Vtipné svetríky so sobmi, mikiny s nápisom „Team Santa“ alebo s motívom Grincha – chlpatého stvorenia, ktorého dobrodružstvá môžeme každé vianočné ráno sledovať v televízii – to všetko dodá slávnostným outfitom cool faktor. Nechýba ani množstvo elegantných prvkov: velúrové šaty, obleky a výrazné doplnky. Po skončení formálnej časti sa vedenia ujmú mäkké teplákové súpravy a flanelové pyžamá a vy môžete pohodlne tráviť spoločné rodinné chvíle – ktorých je počas rušného roka zvyčajne nedostatok.

Ako každý rok, Reserved ponúka množstvo nápadov na darčeky. Pre ženy je k dispozícii široký výber módnych kabeliek, v mini veľkostiach, zdobené retiazkami, clutch kabelky s ramienkami alebo prešívané, ale aj topánky: klasické lodičky na opätku, čižmy na ihličkovom podpätku alebo sandále so štvorcovou špičkou – ale v prekvapivých odtieňoch elektrizujúcej
fialovej alebo perleťovo striebornej.

Pre mužov je tu celý rad doplnkov: od vrecúšok na mobil a
drobnosti až po elegantné prešívané víkendové tašky. Priaznivci klasického vzhľadu si môžu vybrať zo širokej ponuky obuvi: k vianočným ponožkám s decentným perníkovým motívom sa
budú hodiť jodhpurské čižmy, traperky alebo nízke topánky. Deti sa môžu tešiť okrem iného na pôvabný svetrík s motívom sobov, s červeným brmbolcom ako nosom a parožím prešpikovaným zlatou niťou, sviatočné červené velúrové šaty so striebornými hviezdičkami a plyšové hračky.
Vianočné ponuky Reserved sú dostupné online na reserved.com v sekcii #ReservedForXmas.

Zdroj: Bohuš M.