Reebok a Victoria Beckham predstavili spoločnú kolekciu pre sezónu jar 2019

Reebok a Victoria Beckham predstavili spoločnú kolekciu

 

Športová značka Reebok uviedla debutovú kolekciu v spolupráci s módnym domom Victoria Beckham. Kolekcia Reebok x Victoria Beckham pre jar 2019 predstavuje štýlové športové oblečenie podčiarknuté jednoduchým moderným dizajnom. Tvoria ju funkčné modely, niektoré v unisex strihoch, ktoré sú vytvorené tak, aby ich nositeľku či nositeľa prirodzene sprevádzali nielen pri športe, ale aj v každodennom živote.

 

Spojenie módy a funkčnosti

Kolekcia Reebok x Victoria Beckham kombinuje uvoľnený kalifornský štýl s rafinovaným britským krajčírskym remeslom. Inšpiráciu pri tvorbe čerpala módna ikona zo svojich osobných skúseností života v Los Angeles a Londýne. Výsledkom je brilantné športové a streetwear oblečenie, ktoré odráža súčasný životný štýl. Pri vzniku jednotlivých modelov boli použité špičkové materiály a technológie, farebnej škále dominuje čierna a biela s oranžovým akcentom.Reebok a Victoria Beckham predstavili  spoločnú kolekciu

Victoria Beckham o tvorivom procese pri vzniku kolekcie: „Hlavnou myšlienkou tejto kolekcie je spojenie uvoľnenosti voľnočasovej módy s technickou funkčnosťou športového oblečenia, s charakteristickou minimalistickou estetikou mojej značky, ako aj zakomponovanie unisex modelov – čo bolo pre mňa osobne pri navrhovaní kolekcie zásadné.“

Každý model je navrhnutý tak, aby bol flexibilný, prispôsobivý a optimálne poslúžil športovému výkonu. Zároveň je štýlový, podľa módnych trendov a bez problémov zapadne do akéhokoľvek šatníka. Kolekcia vám poslúži nielen pri športe, ale aj cestou do kancelárie, s odbočkou do školy,” pokračuje Victoria Beckham.

Na otázku, ako by sa mala kolekcia nosiť, Victoria Beckham dodáva: „Chcela som vytvoriť kolekciu, ktorá udrží krok s nabitým programom, akým je ten môj. Tieto modely majú vysokú technickú funkčnosť, čo potrebujem, keď idem cvičiť. Zároveň sú jednoduché a hodia sa k môjmu životnému štýlu. Každý kúsok kolekcie som osobne otestovala v telocvični.”

Lookbook kolekcie, ktorého stajling pripravil Alastair McKimm a nafotil fotograf Mario Sorrenti, rešpektuje kreatívnu víziu Victorie Beckham – prepojiť uvoľnený štýl streetwearu s technickou emóciou, a to celé podčiarknuté jednoduchosťou, ktorá je vlastná estetike značky Victoria Beckham. Kolekcia Reebok x Victoria Beckham pre jar 2019 je dostupná online na stránke Reebok.com/VictoriaBeckham a vo vybraných obchodoch.

Viac na www.reebok.com/VictoriaBeckham.