Rebelská, plná symboliky aj s motívmi origami –spoznajte diamantovú kolekciu ALOve jar a leto 2018

Ako raz povedala módna ikona Coco Chanel: „Luxus musí byť zároveň pohodlný. Inak to nie je luxus.“ Inšpirujte sa aktuálnou kolekciou prestížnej značky ALOve. Prináša kvalitné diamantové šperky s motívmi japonského umenia, symbolov, ale aj farebné kombinácie drahokamov. Kolekcie sú súhrou luxusu, originálneho nápadu a pohodlného nosenia.

Vyskladajte si dokonalý šperk
Odhaľte svoju rebelskú dušu a prebuďte kreatívnu stránku vašej osobnosti. Nebojte sa spájať a vrstviť šperky rôznych motívov a farieb. Práve pre ženy, ktoré sa chcú odlíšiť od ostatných, vytvorila značka ALOve originálnu kolekciu Endless Story. Ponúka pestrý výber náhrdelníkov, prstienkov a náušníc z bieleho, žltého či ružového zlata.  Motívy srdiečka, motýlika,  mašličky, krížika, kolieska a slzy s briliantmi dokonale splynú s vaším štýlom – či už ste rebelka alebo zarytá romantička.

Japonské umenie v šperkárstve
Skladali ste aj vy ako malí z papiera zvieratká, kvetinky alebo napríklad loďky? Zaspomínajte si na detstvo s novou kolekciou ALOve Origami Limited Edition. Jedinečná skladacia technika pochádzajúca z japonského kreatívneho remesla sa stala inšpiráciou pre aktuálnu kolekciu. Ručne vyrábané šperky ALOve z bieleho, žltého alebo ružového zlata sa stanú vaším obľúbeným doplnkom a pritiahnu pozornosť každého, kto výnimočný šperk zbadá. Kolekcia sa skladá z niekoľkých motívov, ako je pes, lama, medveď a líška.

Každý z týchto príveskov sa vyrába v lesklej alebo matnej verzii, a každé zviera má svoje vlastnosti a symbolický význam. Objavte to svoje, ktoré je späté s vašou dušou a noste ho s hrdosťou.

Odomknite sa
Šperky s kľúčom sú odjakživa populárnym darčekom pre všetky vekové kategórie a príležitosti. Tento symbol so sebou nesie určitý druh mágie. Verí sa, že má moc odhaľovať nepoznané. Je to tiež symbol šťastia, ktorý svojho nositeľa chráni, podporuje jeho intelekt, otvára bránu novému poznaniu a priťahuje všetko bohatstvo. Náhrdelníky ALOve zo žltého zlata s príveskom kľúča posiateho diamantmi alebo farebnými drahými kameňmi v sebe navyše skrývajú láskyplné posolstvo, ktorým svojej milovanej osobe môžete povedať: ,,Dávam ti kľúč k svojmu srdcu.“ Ukážte jej, že ona je tá vaša vyvolená.

Zvodné drahokamy
Už od nepamäti ľudia verili v silu drahých kameňov, ktoré v sebe ukrývajú špeciálnu energiu. Viete, že ku každému mesiacu patrí unikátny farebný drahý kameň? Noste svoj kameň narodenia a buďte v harmónii s vesmírom i so sebou samým. Náušnice, prstene a náhrdelníky z bieleho, žltého alebo ružového zlata s farebným drahým kameňom, ako je zafír, citrín, rubín, smaragd, topás, ametyst a peridot, podčiarknutým leskom diamantu, sú nielen dokonalým módnym doplnkom, ale aj skvelou investíciou. V kolekcii Exclusive Gemstone Collection značky ALOve si ľahko vyberiete váš rodinný klenot.

Perly
„Perly sú vždy vhodné,“ tvrdila Jackie Kennedy.  A  mala pravdu. Sú nadčasové, elegantné, dokonalé. Zároveň sú jedným z najväčších trendov roku 2018. Nechajte sa nimi spútať v rámci kolekcie značky ALOve, ktorá predstavuje originálne perlové a perleťové šperky. Kolekcia obsahuje náhrdelníky, prstene, náušnice a náramky z bieleho, žltého alebo ružového zlata, ktorému dominujú vzácne morské, sladkovodné perly či perleť.

Diamantové zasnúbenie
Túžite po luxusných zásnubách? Inšpirujte svoju polovičku ku kúpe nadčasového prsteňa podľa vašich snov.
Spečaťte svoju lásku s kolekciou Stvorená s láskou, ktorá ponúka snubné prstene z bieleho, žltého alebo ružového zlata s diamantmi rôznych veľkostí podľa vášho výberu. Každý z týchto prsteňov sa vyrába na osobnú objednávku a fantázii sa medze nekladú. Okrem veľkosti prsteňa a kameňa si môžete vybrať aj jednotlivé farby či ich kombináciu. Na výber je štyridsaťosem jednofarebných a deväť dvojfarebných prsteňov. Každý z nich je tak unikátnym kúskom, ktorý potvrdí vaše puto. Až si vyberiete ten správny prsteň, môžete si na neho nechať vygravírovať svoje iniciály či dátum, ktoré navždy budú tou najkrajšou spomienkou.