Privítajte jar s ovocnými čajmi TEEKANNE plnými slnka

Prichádza čas slnka a ovocného osvieženia! S čajmi TEEKANNE World of Fruits si užijete šťavnatú chuť jahôd, pomaranča a maracuje, či už ako hrnček čaju na raňajky alebo skvelý ľadový nápoj počas slnečného dňa. Ochutnajte čaje TEEKANNE Strawberry Sunrise a Fruit Love a užívajte si príchod jari plnými dúškami.

 

Sezóna jahôd ešte nezačala, záplavu jahodovej chuti si však môžete vychutnať už teraz. Výnimočný čaj TEEKANNE Strawberry Sunrise s nádhernou vôňou jahôd vás s prvým dúškom prenesie rovno do vrcholiaceho leta plného slnečných lúčov a pozitívnej energie. Nezabudnite ho vyskúšať aj ako ľadový čaj v džbánku s kockou ľadu a vetvičkami mäty.

Exotickejšie chute nájdete v ovocnom čaji TEEKANNE Fruit Love, ktorý si určite zamilujete. Tóny maracuji, pomaranča a sladkého jablka sa spájajú do neodolateľnej kombinácie a spoločne vám prinesú úžasný čajový zážitok. Urobte si krásne ročné obdobie ešte príjemnejšie a spestrite si svoje čajové chvíle na sviežej ovocnej vlne.

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte www.teekanne.sk

Čaje TEEKANNE Strawberry Sunrise a Fruit Love môžete kúpiť za cenu 1,9 EUR.

Zdroj: Teekanne