Naše tipy

Premeňte fádne steny na interaktívny priestor s Rimano magnetickou omietkou od Rigipsu

V práci alebo doma, príjemnejšie a pohodlnejšie sa cítime v miestnostiach, ktoré sú zariadené podľa nášho vkusu. Drobnosti ako fotografie blízkych, plagát hudobnej skupiny, lístočky s odkazmi sú tým, čo robí miestnosť domovom.

Vďaka novej magnetickej omietke Rimano teraz odpadáva hľadanie špendlíkov, zoškrabovanie lepidla či montovanie poličiek. Všetko potrebné pripevníte rýchlo a jednoducho iba pomocou magnetu.

Omietka vyvinutá na zútulnenie akéhokoľvek priestoru, a to bez neporiadku, je snom nejedného rodiča i jeho ratolesti. Prednosťou magnetickej omietky je, že kvalitatívne je na nerozoznanie od ostatných špičkových omietok spoločnosti Rigips.

Magnetická sadrová omietka Rimano je tenkovrstvová a vhodná na väčšinu podkladov, staré aj nové materiály. Hrúbka iba 3mm postačuje na magnetické umiestnenie najrôznejších predmetov. Žiadne špeciálne úpravy alebo prímesi, nanesenie trvá maximálne 90 minút. Povrch je úplne hladký a vďaka prírodnému sadrovému základu môžu vaše steny dýchať. Efektívne, kreatívne a zdravé zároveň.
www.rigips.sk

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top