Pre jemné sprchovanie

Ženy sa nerodia s návodom, ktorý hovorí, ako sa starať o ich pokožku, ale všetky si zaslúžia jemnosť. Nezáleží na tom, či je ich pokožka citlivá, suchá, potetovaná alebo pehavá, mali by k nej byť jemné, pokiaľ ide o jej starostlivosť. Dove sprchovacie gély sú tou najlepšou voľbou.

Nie všetky sprchovacie gély sú k pokožke dostatočne citlivé. Niektoré dokonca používajú rovnaké čistiace zložky, ktoré sa používajú v prípravkoch na umývanie riadu. Ženy často netušia, že svojej pokožke môžu vlastne ublížiť. Niektoré čistiace zložky totiž z pokožky zmývajú nielen nečistoty, ale taktiež koži prirodzené lipidy, ktoré ju chránia a prirodzene hydratujú.

Dove je iný. Neobsahuje mydlo, ale len jemné zložky, ktoré pokožku šetrne zbavia nečistôt, ale nevysušujú ju. Obsahuje naviac ¼ hydratačného krému, preto je pokožka už po prvom sprchovaní žiarivá a krásne vyživená.

Sprchovacie gély kúpite za doporučenú maloobchodnú cenu: 250 ml – 2,59 eur a 500 ml – 3,99 eur. Môžete vyskúšať tri nové varianty, ktoré potešia všetky vaše zmysly:

Silk Glow – užívajte si pocit žiarivej a hodvábnej pokožky po každom sprchovaní.
Cashmere Smooth – hrejivá a jemná ako kašmír, taká bude vaša každodenná sprcha.
Velvet Soft – príjemná zmyselná vôňa premení vaše sprchovanie v malý zamatový rituál.

Každá pokožka si zaslúži jemnosť. Objavte ten rozdiel s Dove. Viac na www.dove.com/sk.