Móda a štýl

Povinná letná výbava. Aké topánky by vám v lete nemali chýbať?

Aj počas leta nastanú príležitosti, ktoré si vyžadujú elegantnejšiu či konzervatívnejšiu obuv. Preto by sandále mali tvoriť základ vašej letnej výbavy. Sú vhodné do práce, na prechádzku a pokojne aj na večerné akcie. Toto leto sa budú nosiť modely s hrubším opätkom a výraznejších farieb.

Leto je nenávratne tu a dovoľuje nám konečne siahnuť po komfortnejšej a vzdušnej obuvi, ktorá naše nôžky patrične odľahčí.

No a bez ktorých topánok sa túto sezónu rozhodne nezaobídete?

Sandále
Aj počas leta nastanú príležitosti, ktoré si vyžadujú elegantnejšiu či konzervatívnejšiu obuv. Preto by sandále mali tvoriť základ vašej letnej výbavy. Sú vhodné do práce, na prechádzku a pokojne aj na večerné akcie. Toto leto sa budú nosiť modely s hrubším opätkom a výraznejších farieb. Nebojte sa kombinácie jednoduchšieho outfitu a výrazných sandálok.

Žabky
Sú jednou z najkomfortnejších topánok, ktoré sa nenosia už len na dovolenke na pláži. Sú dostupné vo viacerých prevedeniach – kožené, farebné, s kamienkami. Oceníte ich najmä v najhorúcejších dňoch pre ich prievzdušnosť a pohodlie.

Espadrilky
Tretím must-have kúskom sú jednoznačne topánočky, ktoré majú pôvod starý už niekoľko storočí. Espadrilky sa hodia k sukniam, šortkám, šatám, no jednoducho ku všetkému. Tiež ich dostanete vo viacerých vyhotoveniach, no tento rok sa veľmi obľúbenými stali metalické odtiene či klasické prúžky.

 

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia:  Pinterest.com
Galéria: Twinset,, Stradivarius, cellbes.sk, H&M, Zara

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top