Popová diva Kylie Minogue sa po prvýkrát predstaví v Bratislave!

To si nemôžete nechať ujsť! Na Slovensko mieri austrálska hviezda Kylie Minogue! Jedna z najdlhšie pôsobiacich popových speváčok na hudobnej scéne na premiérovom koncerte v Bratislave predstaví najväčšie hity, ale aj očakávaný nový album „Kiss Me Once“. Megahity z troch dekád si spolu zaspievame 19. októbra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Slovnaft aréne v Bratislave.

Speváčka, skladateľka, herečka, dizajnérka, módna ikona a filantropka Kylie Minogue, celým menom Kylie Ann Minogue, sa narodila 28. mája 1968 v austrálskom Melbourne. Na hudobnú scéne vstúpila v roku 1987 s remakom skladby „The Locomotion“, ktorý sa držal na 1. mieste austrálskej hitparády sedem týždňov. O rok neskôr vydala svoj debutový album s jednoduchým názvom „Kylie“. Jeho predaj presiahol dva milióny predaných kópií a bol sedemkrát platinový, čo sa predtým v Austrálii nepodarilo žiadnej ženskej interpretke.

Od vydania prvého albumu už prešli vyše dve dekády a Kylie Minogue sa stále drží na hudobnom výslní. Je niekoľkonásobnou držiteľkou Brit Awards, Grammy Awards, cien ARIA, má na svojom konte vyše 70 miliónov predaných albumov. Veľmi populárna je najmä vo Veľkej Británii, kde ju vyhlásili za najvplyvnejšiu celebritu! Je aj držiteľkou vyznamenania Order of the British Empire – Radu britského impéria za prínos k hudbe.

KYLIE MINOGUE odštartovala KISS ME ONCE TOUR

Jej dvanásty štúdiový album s názvom „Kiss Me Once“ vyšiel tento rok v marci. Ide o jej prvý štúdiový album od roku 2010, kedy vydala nahrávku Aphrodite, a zároveň jej prvým, ktorý vydáva a propaguje v spolupráci s vplyvnou americkou firmou Roc Nation Management. Výkonnými producentmi albumu boli samotná Kylie a Sia Furler -austrálska speváčka a skladateľka, ktorá zložila aj úvodnú skladbu albumu. Na albume sa ďalej spolupodieľali Pharrell Williams, Ariel Rechtshaid (Haim) či MNEK. S novým albumom Kylie stavila na americký manažment, keďže za veľkou mlákou bola vždy v tieni Madonny a iných ženských speváčok. Turné odštartovala 9. septembra vo Veľkej Británii a následne odohrá 30 koncertov v 15-tich európskych krajinách. Dva dni po Bratislave speváčka zaspieva aj v Prahe, nevynechá ani Budapešť a Viedeň. Na koncertoch predstaví to najlepšie z jej už vyše dvoch dekád trvajúcej kariéry. Stretneme sa 19. októbra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Slovnaft aréne v Bratislave. Vstupenky sú dostupné na http://www.xl.sk/koncerty/kylie-minogue/buy