Plejáda českých hercov vás zavedie do hereckej šatne v predstavení Pánska šatňa

Sexteto známych českých hercov (Jiří Lábus, Martin Dejdar – réžia – Pavel Nový, Jan Jiráň, Martin Janouš, Petr Hojer) pootvoria dvere do zákulisia Pánskej šatne. Pozvú vás na miesto, kde sa varí alchýmia divadla, kde sa pečú zákulisné ťahy, a v ktorom to len tak šuští dôvernými informáciami, ktoré by sa vôbec nemali dostať medzi divákov. Divadelná komédia Panská šatňa 15. marca 2017 v bratislavskom MMC. 

Improvizácia je herecký majsterštich. Kto sa bojí vstúpiť na jej územie, nech radšej zostane pevne prikovaný scénarom. Sexteto českých hercov sa odhodlalo ísť s kožou na trh. V podaní Jiřího Lábusa, Pavla Nového, Jana Jiráňa, Martina Janouša Petra Hojera a Martina Dejdara, ktorý sa chopil réžie predstavenia Panská šatňa, čaká na publikum séria vtipných historiek zo života okorenené chytľavými pesničkami, interakciou s divákmi a množstvom ďalších prekvapivých okamžikov.

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť nahliadnuť tak trochu kľúčovou dierkou do pánskej šatne ypsilonských hercov. Zažijete spontánnu atmosféru, improvizační nápady, jedinečné prepojenie hercov a divákov i trochu kolegiálnej škodoradostnosti. Veď niektorí z hercov spolu hrajú už desiatky rokov a prežili spolu veľkú časť hereckého života. Toto všetko sa odráža na vzájomných „prihrávkach i nekompromisných smečoch.“

Divadelná komédia Panská šatňa – to sú herecké etudy, salvy smiechu a možno aj pusa pre vyvolenú z radov divákov od Jiřího Lábusa.

Predstavenie Panská šatňa pôvodne vzniklo pre pražské Studio Ypsilon. Jeho úspech priviedol hercov k nápadu, aby s ním kočovali aj po ďalších divadlách a kluboch. Bratislavský MMC sa  15. marca premení z hudobného klubu na divadelné šapitó.

Informácie:
Pánska šatňa / 15. marca / Majestic Music Club / začiatok o 19:00
dĺžka predstavenia : 1 hod. 45 min (Inscenácia je bez pauzy.)
autor: Kolektivná improvizácia hercov Studia Ypsilon
réžia: Martin Dejdar
hrajú, spievajú a improvizujú: Martin Dejdar, Jiří Lábus, Pavel Nový, Jan Jiráň, Martin Janouš a Petr Hojer

Vstupenky v sieti Ticketportal.sk
https://www.ticketportal.sk/Event/PANSKA_SATNA?idp=165380#modalHladisko