Plážové bohyne, zostúpte z Olympu

Milé dámy, časy, kedy sme si len natiahli plavky, schmatli osušku a zopli vlasy, sú definitívne preč. Ukážte svoje ladné krivky v štýlových outfitoch a kráčajte pri mori ako hviezda z obálky časopisov. Plážová móda hlási po roku opäť svoj veľký „comeback“. Aké svieže kúsky nesmú chýbať vo vašich letných šatníkoch? Inšpirujte sa.

Plavková horúčka
Dnes to už nie sú len klasické jednofarebné bikiny, čo nájdeme v obchodoch. Plavky sa stali plnohodnotným módnym kúskom, ktorý vie krásu ženského telo dokonale podčiarknuť. V kombinácii s doplnkami ako sú klobúk, plážová taška či obľúbené pareo, nesmú chýbať v našich šatníkoch.

Ako si vybrať tie správne? Základ úspechu je nájsť také, ktoré dobre sadnú a budú svedčiť na náš typ postavy. Zamerajte sa na svoje prednosti, a podľa toho vyberte strih a vzor. Aj vhodne zvolená farba vie zahrať prím. Vyberajte podľa typu pokožky a vlasov.

Trendom nadchádzajúcej letnej sezóny sú jednodielne plavky, bohaté a veselé kombinácie vzorov a samozrejme, námornícke prúžky!

Zvodná prikrývka hlavy
Klobúk, to nie je len praktická ochrana pred slnečnými lúčmi, ale aj pomyselná koruna krásy každého letného outfitu. V spojení so slnečnými okuliarmi vyčaríte perfektný look, ktorý priláka pohľad nejedného mužského publika.

Ľan náš každodenný
Ak na pláž, tak jedine v nadčasovej ľanovej košieľke či šatách. Vzdušná, na dotyk príjemná textúra ľanu je ideálna na letné horúčavy, keďže sa „nelepí“ na telo a nepodporuje potenie. V jemnom morskom vánku navyše budete vyzerať okúzľujúco.

Hlavne „naľahko“
Leto je moment, kedy konečne necháme naše nohy voľne dýchať. Plážové outfity sú na to ako stvorené. Či už zvolíte štýlové žabky, alebo obľúbené sandále, neurobíte krok vedľa. Naopak, vzdušná obuv sa k vode bezpodmienečne hodí a výsledný look ideálne dotvorí.