Plavková sezóna určite bude!

Pravdepodobne väčšina z nás tento rok nevycestuje na vytúženú dovolenku k moru. Aj napriek tomu, že to vyzerá s otvorením hraníc celkom priaznivo, predsa len je bezpečnejšie ostať v našej krásnej krajine. Napokon aj tu je nespočetne miest, ktoré stoja za objavovanie. A určite stojí za to poobhliadnuť sa aj po nových plavkách, ak teda minuloročné doslúžili. Podľa čoho si vybrať tie pravé, aby lichotili našej postave?

 

Veľké prsia

Pokiaľ máte košíky veľkosti E alebo G je jasné, že potrebujete serióznu oporu, aby nič nevykúkalo a aby ste sa cítili komfortne. Ideálnou voľbou je v tomto prípade podprsenka, ktorá má dve ramienka a prsia tak lepšie drží. Alternatívou sú aj tzv. tankiny, ktoré sú tvorené tielkovým topom a klasickými plavkovými nohavičkami.

 

Väčšie brucho silnejšie boky

Vytvarovať postavu do tvaru tzv. presýpacích hodín je základ a to aj pri plavkách. Ak nemáte práve osí driek a bruško má viac tukovej vrstvy ako by ste si priali riešenie je pomerne jednoduché. Na trhu nájdete množstvo tvarujúcich plaviek, ktoré fungujú presne ako sťahovacie spodné prádlo. A vôbec  neplatí, že sa musíte sústrediť len na jednodielne plavky. Aktuálne sú veľkým trendom práve dvojdielne plavky, kde nohavičky majú vysoký pás. Tie vám skvele poslúžia práve keď chce opticky eliminovať bruško a zvýrazniť pás.

 

Malé prsia

Pokiaľ k vám príroda nebola veľmi štedrá pokiaľ ide o plný dekolt, vôbec sa s tým nemusíte trápiť. Malé prsia sú super! Tento zdanlivý nedostatok navyše viete počas plavkovej sezóny skvele vykompenzovať. Vždy myslite na to- čím viac látky- tým väčší objem. Volány, riasenie, široké ramienka. Pokiaľ niekomu nevadí vystužená podprsenka potom je ideálnym riešením push-upka.

Nech si túto sezónu vyberiete akékoľvek plavky nezabudnite sa vždy keď vyjdete z vody prezliecť z mokrých plaviek do suchých. Aby sme neboli len krásne, ale aj zdravé.

Autor: AVE