Plánujete vlastné bývanie? Investujte do luxusného montovaného drevodomu

Zdroj obrázka: vipman/Shutterstock.com

Snívate o novom domove, no nemôžete si dovoliť na jeho stavbu čakať dlhé roky, pretože aktuálne bývanie vám z viacerých dôvodov nevyhovuje? Potom by ste sa mali zamyslieť nad možnosťou investície do montovaného drevodomu, ktorý disponuje množstvom viacerých výhod, s ktorými vás v našom článku zoznámime.

 

Všetko vybavíte na jednom mieste

Základnou výhodou výberu riešenia montovaného domu je, že vám stačí osloviť len jednu firmu, ktorá koordinuje proces celej výstavby nehnuteľnosti na jednom mieste. Od prvej konzultácie s vašim stavebným poradcom a architektom ste v kompetentných rukách.

Väčšia istota v dohodnutých cenách

Pri stavbe montovaného domu profitujete aj z vysokej úrovne bezpečnosti plánovania. Po uzavretí zmluvy získate zodpovedajúcu garanciu pevnej ceny na celý rozsah služieb v zmluvne dohodnutom čase dodania. Nedochádza tak k nepredvídanému zvýšeniu cien, napríklad v dôsledku nepriaznivého počasia alebo nepredvídateľných nákladov.

Spoľahlivá a monitorovaná kvalita montovaného domu

Ak si vyberiete nový montovaný dom, môžete sa spoľahnúť aj na vysoký a spoľahlivý štandard kvality. Nielen tým, že sa všetko rieši na jednom mieste, ale aj spoluprácou s overenými dodávateľmi, ktorí disponujú materiálmi tej najvyššej kvality, vám prinesie v prípade tejto stavby a jej využívania  maximálnu spokojnosť.

Vysoká energetická bilancia

Vysoko tepelne izolovaný a vzduchotesný plášť budovy od strechy až po strop suterénu sú ideálnymi stavebnými predpokladmi pre energeticky úsporný dom. Montované domy sa stavajú podľa prísnych smerníc vyhlášky o úspore energie alebo ich zďaleka prekračujú. Vďaka najnovším technológiám a premyslenému energetickému konceptu, v ktorom zohrávajú dôležitú úlohu aj kvalitné žalúzie, sa stávate nezávislými od rastúcich cien energií.

Vysoká úroveň zvukovej izolácie

Ani faktor odhlučnenia budovy by ste nemali pri svojich plánoch podceňovať. V dnešnom uponáhľanom svete sa hluk stal hlavným stresovým faktorom a môže byť spúšťačom mnohých chorôb. Hoci zákon nevyžaduje žiadne špeciálne odhlučnenie rodinných domov, profesionálne odhlučnenie je pre vás príjemným bonusom.

Bez čakania a vplyvov počasia

Najdôležitejšia informácia na záver. Montovaný drevodom sa vyrába vo výrobe bez ohľadu na počasie. To znamená, že plášť budovy s oknami a vonkajšími dverami sa dodáva na stavbu „hotový“ a dá sa tam zmontovať aj napriek mínusovým teplotám. Vnútorné práce trvajú niekoľko týždňov v závislosti od veľkosti domu a rozsahu prác, takže k vysnívanému kvalitnému domovu sa môžete dostať naozaj rýchlo.