Osí driek

Jedným z kľúčových schopností ako čarovať so šatami, je vedieť zvýrazniť svoje presnosti a zakryť nedostatky. Skrátka vedieť vyformovať postavu do tvaru presýpacích hodín. A to zďaleka nie je vec, ktorá sa týka len veľkosti 36. Existuje množstvo rôznych trikov, ako pás zvýrazniť.

 

Sukne

Nenoste sukne, ktoré sú bedrové, ale naopak tie v štýle päťdesiatych rokov, ktoré končia v páse. Stačí si do nich zapraviť jednoduchú blúzku a obuť topánky na vysokom podpätku. Aby ste nenarušili líniu pásu, rozhodne si nedávajte sako, ktoré je dlhšie. Malo byť končiť v úrovni, kde začína sukňa. 

Šaty

V tomto smere je veľkým čarodejom opasok. Pokiaľ chcete v lete nosiť dlhé šaty, buď si dajte také, ktoré sú v páse stiahnuté gumičkou alebo si môžete pomôcť, pokojne aj pánskym opaskom. Remeň nechajte voľne visieť, na hlavu narazte klobúk s krátkym šiltom a je to. Budete krásna, chic s postavičkou v tvare presýpacích hodín ako vyšitou.

Nohavice

Trefou do čierneho je ešte stále trendy overal. Nielenže vám opticky predĺži nohy a to najmä v prípade, že sa odhodláte na vysoké topánky. Okrem toho vyformuje postavu.

Vhodným kúskom v tomto prípade sú aj nohavice s vysokým pásom. Tie odvážnejšie a aj pravidelné návštevníčky telocvične je ideálny tielko alebo tričko končiace nad pupkom.

Autor: AVE
Zdroj foto: pinterest