Oblečte sa do pastelových farieb!

S príchodom novej jarnej sezóny prichádzajú konečne svieže farby evokujúce hravosť a ženskosť  s nádychom 70’rokov – pastelky! A ktoré farby budú tento rok IN?

 

Ružová

Pastelová ružová farba pôsobí žensky a jemne a v kombinácii so správnym materiálom si vytvoríte svieži jarný look. Zamerajte sa sa na klasické kúsky v podobe šiat či jarného kabátika.

 

Levanduľová

Nežný pastelový tón pripomína návrat do elegancie 50-tych rokov. Pri výbere kúskov na jarnú sezónu sa určite nemusíte obávať, že by ste s levanduľovou šliapli vedľa. Ak ju chcete kombinovať, siahnite po bielej či pieskovej. Skvelo však bude vyzerať napríklad aj v kombinácii so sýtejšími farbami alebo naopak s inými pastelmi.

 

Žltá

Ďalšou farbou, ktorá bude rozhodne IN je pastelová žltá. Tento upokojujúci odtieň, ktorý je ale v správnej kombinácii nečakane elektrizujúci si určite obľúbite.  Pripomenie vám teplé, slnečné dni, ktoré sa k nám pomaly blížia. Výborne vyzerá aj v kombinácii levanduľovou farbou. Svieža a  trendy kombinácia.

Okrem týchto top farieb sezóny môžete samozrejme vyskúšať aj stále veľmi obľúbenú baby blue alebo jemnú koralovú. Tieto farby taktiež navzájom dokonale dopĺňajú.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná Fotografia: Pinterest.com
Galéria: Twinset, La Femme, Cellbes, Pietro Filipi, Kara