Naše tipy

Nový antiperspirant Dove Invisible Care Floral Touch

Už žiadne biele škvrny na vašom farebnom oblečení. Dove predstavuje nový antiperspirant Dove Invisible Care Floral Touch, ktorý sa stará nielen  o vašu pokožku, ale aj o vaše obľúbené oblečenie. Jemná kvetinová vôňa vám pritom spríjemní celý deň.   

Poznáte to, ponáhľate sa do práce alebo na schôdzku s priateľmi, nalíčite sa, nanesiete antiperspirant, v rýchlosti na seba obliekate šaty a naraz biela škvrna cez celý bok. S novým antiperspirantom Dove Invisible Care Floral Touch sú tieto nepríjemnosti už minulosťou. Bol testovaný na stovke rôznych farbách oblečenia, od bielej až po čiernu, a výsledok testu preukázal, že výrobok jednoznačne obmedzuje tvorbu škvrn. Nová osviežujúca kvetinová vôňa jasmínu, frézie, lekna a citrusov vám naviac spríjemní celý deň.

Dove Invisible Care Floral Touch samozrejme nerobí kompromisy ani v starostlivosti o vašu pokožku. Presne tak ako ste zvyknuté u našich produktov Dove. I tento nový variant antiperspirantov prináša až 48 hodinovú ochranu proti poteniu a vďaka ¼ hydratačného krému bude o jemnú pokožku vášho podpazušia dokonale postarané.

Odporúčaná maloobchodná cena:
Dove Invisible Care Floral Touch sprej 150ml: 3,19 eur
Dove Invisible Care Floral Touch sprej 250ml: 4,49 eur
Dove Invisible Care Floral Touch guľôčkový 50ml: 3,19 Eur
Dove Invisible Care Floral Touch tuhý 40ml: 3,19 Eur

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top