Novinka na trhu vás zbaví vačkov a kruhov pod očami

Vačky a kruhy pod očami

Remescar Vačky a kruhy pod očami prináša revolučnú zmenu v starostlivosti o nedokonalosti očného okolia. Už malé množstvo krému vás takmer okamžite zbaví kruhov a vačkov pod očami!

Žijeme v dobe, ktorá kladie veľmi vysoké nároky na mladistvý vzhľad. Nielen žien, ale aj mužov. Ročne kliniky krásy zrealizujú až 20 miliónov estetických chirurgických a nechirurgických zákrokov. Medzi najčastejšie plastické operácie patrí zväčšenie prsníkov pomocou implantátov a tiež chirurgické odstránenie vačkov pod očami.

Príčina vzniku
Hektický životný štýl plný stresu, nedostatok spánku, zlá životospráva a taktiež nezadržateľný proces starnutia pokožky spojený so stratou elasticity – to všetko sa spolu s genetickými predispozíciami podieľa na vzniku či zhoršení tmavých kruhov a vačkov pod očami. Napriek tomu, že prevažne ide o estetický problém, tvár vyzerá unavene, nezdravo a taktiež staršie.

Okamžité riešenie vačkov a kruhov pod očami
Na trhu sa doposiaľ objavilo obrovské množstvo kozmetických prípravkov, ktoré zlepšujú vzhľad očného okolia, ale žiadny nepôsobil okamžite. Teraz je na trhu krém Remescar Vačky a kruhy pod očami. Unikátna technológia Eyesyl, ktorá je účinnou  kombináciou ílových minerálov a bi-peptid komplexu. Pôsobí v troch krokoch. Vypne pokožku, obmedzí akumuláciu vody v pokožke a zníži aktivitu mikro-mimických svalov. V priebehu niekoľkých minút vačky pod očami miznú, tmavé kruhy sú svetlejšie a jemné vrásky sú vypnuté. Technológia krému bola klinicky testovaná a výsledky dokazujú zlepšenie stavu opuchov a tmavých kruhov pod očami až o 75%.

Ako Remescar Vačky a kruhy pod očami pôsobí?
V prvej fáze sérum prenikne do pokožky a ílové minerály sa naviažu priamo na kožné bunky. Vytvorí sa tak sieť, ktorá pleť okamžite vypne. Špeciálny tetrapeptid ovplyvňuje priepustnosť krvných ciev okolo očí a zabraňuje tak nahromadeniu tekutín. Vďaka tejto funkcií sa opuch okolo očí zmenšuje. V poslednej fáze potom oktapeptid blokuje svalovú aktivitu, teda svalové kontrakcie a dochádza k vyhladeniu vrások. Efekt je veľmi podobný ako pri použití botoxu.

Ako krém správne používať ?
Pre viditeľný efekt je najdôležitejšia správna aplikácia.

Krok 1: Jemne umyte a osušte tvár.

Krok 2: Aplikujte na prst malé množstvo krému. Menšie množstvo by mohlo spôsobiť, že krém nebude účinne pôsobiť. Väčšie množstvo, naopak, pokožka neabsorbuje a vytvorí okolo očí mapy.

Krok 3: Naneste krém na celú oblasť pod očami a jemne vmasírujte smerom od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu.

Krok 4: Nechajte krém 2 až 3 minúty absorbovať. Počas tejto chvíle obmedzte mimiku tváre.

Efekt vydrží celý deň a krém je možné používať podľa potreby. Užite si pocit bezchybnej pokožky očného okolia. Nechajte svoj pohľad zažiariť!

Ak zákazník nie je spokojný s výsledkami produktu, môže do 30. dní od uskutočnenia nákupu požiadať o vrátenie peňazí. Viac informácií na www.remescar.sk.

Odporúčaná cena: 29,90 €. Dostupnosť: DM drogerie a lekárne.