Nová kniha motivátora Iva Tomana

Ivo Toman

Strach je stav ľudskej mysle, ktorý sa môžete naučiť veľmi jednoducho ovládať. Môžete ho nielen minimalizovať, ale dokonca aj odstrániť. Tajomstvo ako efektívne zvládať rôzne druhy strachov, fóbií a obáv je v tom, že nájdeme v sebe superschopnosti, ktoré nás ich zbavia. Zmeníme svoj život k lepšiemu.

V novej knihe českého motivátora a podnikateľa Iva Tomana „Strach, tréma, obavy a návody jak na ně“ nájdete viacero odpovedí na otázky, ktoré ste si už v živote určite položili. Prečo máme strach? Ako sa zbavím trémy a rôznych fóbií? Ako zvládnem strach zo zmien? Ako úspešne odvediem svoju pozornosť od strachu? Ako nájdem odvahu k ťažkým rozhodnutiam?

Tento typ otázok je len reálnou reflexiou doby, v ktorej žijeme a dennodenne riešime problémy. Nie každý má však v sebe dostatok vnútornej energie na to, aby zvládal veľké množstvo stresu. Autor v novej knihe popisuje overené a úspešné svojpomocné postupy, ako dostať svoje strachy a obavy pod kontrolu, a získať väčšiu kontrolu nad celým svojím životom.

„Možno si to ani uvedomujeme, ako nás strach paralyzuje v učení, pri práci, či v mnohých situáciách, ktoré by sme vedeli zvládnuť oveľa efektívnejšie. Táto kniha robí zo zbabelcov hrdinov,“ dodáva autor knihy Ivo Toman.

Nová publikácia Strach, tréma, obavy a návody jak na ně bude v predaji a na pultoch kníhkupectiev od 1. 2. 2017.

Ivo Toman (1966) – zakladateľ medzinárodnej spoločnosti TAXUS International, žije v Prahe. Od detstva je postihnutý silnými tikmi, Tourettovým syndrómom. Klasická medicína v jeho zdravotných problémoch nepomáhala, tak sa začal zaujímal o alternatívnu medicínu a alternatívne cesty.

Po skončení štúdií od počiatku deväťdesiatych rokov upriamil svoju pozornosť na marketing a psychológiu predaja. Vďaka svojim skúsenostiam sa stal vyhľadávaným školiteľom mnohých spoločností a napísal o predaji viacero kníh. Len v ČR ich predal viac ako 100 000 a vyškolil desiatky tisíc ľudí. Nahral mnoho vzdelávacích audio a video programov. Ivo Toman venuje pravidelne časť svojich príjmov podobne postihnutým ľuďom, ktorí nemali toľko šťastia ako on a z rôznych dôvodov sa nepresadili.

kniha Ivo Tomana