NESPRESSO ODHAĽUJE NOVÚ LIMITOVANÚ EDÍCIU

Nespresso Variations

Milovníci kávy si tieto vianočné sviatky plné radosti užijú ešte o trochu viac. A to vďaka spolupráci Nespresso a uznávaného návrhárskeho dua Craig & Karl. Ich výsledkom je nová limitovaná edícia kávy špeciálne vytvorená pre tohtoročné Vianoce. Najnovšia limitka v sebe odráža hravosť a farebnosť sviatočnej sezóny a je inšpirovaná tradičnými sladkosťami, ktoré vyvolávajú spomienky na detstvo.

Nespresso sa tento rok pri vymýšľaní darčekovej kolekcie svojich výrobkov spojilo s umeleckým duom Craig & Karl. Craig Redman a Karl Maier sú priatelia zo školy, ktorí svoje priateľstvo pretvorili do umeleckej spolupráce. Milujú jednoduché tvary doplnené divokými a pestrými vzormi a spája ich aj špecifický štýl humoru. Umelci preniesli farebné vzory, ktoré sú pre nich typické, nielen na obaly limitovanej edície káv Nespresso Variations, ale tiež na servírovacie doplnky, ktoré sa ako mávnutím čarovného prútika premenili na dokonalé designové darčeky pre všetkých milovníkov kávy.

Craig a Karl vysvetľujú: „Inšpirovala nás paleta príchutí káv Nespresso Variations a poňali sme celú kampaň ako spomienku na staré cukrárne. Zároveň sme si boli vedomí toho, že design produktov musí byť moderný a zodpovedajúci našej dobe. Prvotným nápadom bolo využiť typické pruhy z lízaniek a cukroviniek, ktoré v minulosti patrili k najobľúbenejším sladkostiam a vďaka ktorým si mnohí zákazníci dodnes s nostalgiou pripomínajú svoje detstvo. Ich vzory sú však veľmi súčasné a nám sa páčilo, ako pruhy vedúce po kupolovitých kapsuliach vytvárajú dojem, ako by oni samotné boli cukríkmi.

NESPRESSO LIMITED EDITION VARIATIONS CONFETTO
Sviatočné obdobie je časom, kedy si môžete vychutnať unikátny zážitok s radom Nespresso Limited Edition Variations Confetto. Ide o zmesi, ktoré vás prekvapia svojou sladkou, cukrovinkám podobnou arómou, ktorá je doplnená vysoko kvalitnými zrnami odrôd Arabica. Kolekciu tvoria tri zmesi, ktorých kapsule sú ozdobené grafickým vzorom z dielne oboch umelcov.

Každá z káv radu Variations je založená na zmesi Nespresso Livanto, ktorá je tvorená zrnami odrôd Arabica pochádzajúcich z Južnej a Strednej Ameriky. Ide o veľmi vyváženú zmes, ktorá sa vyznačuje pražením a karamelovou arómou. V ústach je veľmi guľatá, a to aj v dochuti, kedy sa prejaví jej príjemná vyváženosť.

Variations Confetto Snowballlahodné espresso kombinujúce sladké tóny kokosu
s dotykom jemnej vanilky
Intenzita: 6
Servírovanie: Espresso (40 ml)
Cena : 0,45 EUR.

Variations Confetto Orangettehorko-sladká chuť pomarančovej kôry so štipkou čokolády sú tónmi, ktoré rozoznejú toto ochutené espresso
Intenzita: 6
Servírovanie: Espresso (40 ml)
Cena : 0,45 EUR.

Variations Confetto Liquoricehrejivá kombinácia korenia a cukríkov zo sladkého drievka
Intenzita: 6
Servírovanie: Espresso (40 ml)
Cena : 0,45 EUR.

DOPLNKY LIMITOVANEJ EDÍCIE
Nová limitovaná edícia doplnkov Les Collections od Nespresso je plná originálnych kúskov
s designom od umeleckého dua Craig & Karl, ktorá bude skvelým darčekom pre vašich blízkych. Pre tých, ktorí milujú sladké, pre fanúšikov odvážneho grafického designu aj pre milovníkov mliečnych kávových receptúr. Kolekcia obsahuje tieto produkty:

Touch Espresso Cups v designe Craig & Karl
Sada dvoch šálok na Espresso od umeleckého dua Craig & Karl vyrobených z čierneho porcelánu, ozdobených silikónovým krúžkom s farebnými pruhmi evokujúcimi sladké cukríky. Cena: 18 EUR.

Touch Lungo Cups v designe Craig & Karl
Sada dvoch šálok na Lungo od umeleckého dua Craig & Karl vyrobených z čierneho porcelánu, ozdobených silikónovým krúžkom s farebnými pruhmi evokujúcimi sladké cukríky. Cena: 20 EUR.

Touch Travel Mug
Štýlový a elegantný cestovný hrnček s matným čiernym povrchom a veľkorysou veľkosťou s objemom 345 ml. Touch Travel Mug od Nespresso udrží vašu kávu dokonale teplú (či studenú) aj na cestách.
Cena: 22 EUR.

Touch Nomad Dispenser
Pre vášnivých cestovateľov vo vašej rodine bol navrhnutý nový zásobník na 15 Nespresso kapsúl s názvom Touch Nomad. Vďaka jednoduchému prenášaniu sa stane vítaným spoločníkom na akejkoľvek ceste.
Cena: 18 EUR.

Urobte si radosť počas vianočného obdobia vďaka exkluzívnej sviatočnej kolekcii Nespresso dostupnej na www.nespresso.com, v sieti našich Nespresso Boutiques alebo na bezplatnej zákazníckej linke Nespresso zákazníckeho centra.

Nespresso Variations