Najväčší úlet tejto sezóny? Kabelka z materiálu, ktorý by ste nečakali

Netreba riešiť koľko vážime, koľko potrebujeme schudnúť, ako v tom budeme vyzerať, či nám svedčí farba a či nás zoštíhľuje alebo naopak rozširuje. Skrátka je jedno akú veľkosť nosíme, kvalitná kabelka spraví každej z nás rovnakú službu a myslím si, že aj radosť.

Kabelka je doplnok, ktorý miluje každý z nás. Dôvod je jednoduchý. Nielenže je to naša verná priateľka, ktorá nás sprevádza na cestách, ale navyše jej nákup je bez problémový. Netreba riešiť koľko vážime, koľko potrebujeme schudnúť, ako v tom budeme vyzerať, či nám svedčí farba a či nás zoštíhľuje alebo naopak rozširuje. Skrátka je jedno akú veľkosť nosíme, kvalitná kabelka spraví každej z nás rovnakú službu a myslím si, že aj radosť.

 

Prútená mánia

V posledných dvoch sezónach boli trendy práve kabelky, alebo ak chcete, košíky z prútených materiálov. Ich úspech určite tkvel aj v tom, že tento príjemný prírodný materiál v nás evokoval pocit leta, prímorských prechádzok a prázdnin. Kto by to nemal rád? Na druhej strane v zime sa to k zimným bundami, čapiciam a šálom kombinuje už o čo si ťažšie. A aj keď si myslím, že toto leto ich dámy opäť vytiahnu zo svojich šatníkov tak vo svete im už odzvonilo. Vystriedal ich totiž iný trend.

 

Korálky od Natálky

Na fashion weekoch sa medzi viacerými hosťami objavoval ten istý prvok – kabelka vyrobená z korálikov. Veľkých, malých, farebných, priehľadných. Aj keď mnohé z nich vyzerajú, akoby ste ich práve zobrali z detskej izbičky svojej dcéry, určite stoja za pozornosť. Sú jedným z odkazom k 90-tym rokom, ktoré ako inšpiračný zdroj, budú túto sezónu veľmi aktuálne.

 

Zdroj: AVE
Foto: pinterest