Musí mu veriť, hoci ju sklamal

„Nádherné a čarovné. Zamilovala som si túto knihu,“píše čitateľka na Amazone. Vášnivý príbeh Zájsť priďaleko pokračuje novinkou Nikdy viac.

Práve keď sa Blaire poddá citom k nevlastnému bratovi, Rush jej odhalí také zničujúce tajomstvo, že nie je schopná odpustiť mu. Vzdá sa prísľubu večnej lásky, odíde z Rosemary Beach a vráti sa do rodného mestečka v Alabame, aby si Rusha navždy vymazala z pamäti.

Plány jej skomplikuje nečakaná novina a Blaire nezostáva nič iné, len dôverovať mužovi, ktorého už nechce ani vidieť. Zmieta sa medzi Rushovou ukrutnou túžbou získať ju naspäť a pudom sebazáchovy. Bojí sa, že sa znova popáli. Netuší, či koná správne.

Čo ak spraví najväčšiu chybu vo svojom živote?

V hre nie je len jej budúcnosť.

„Viem, čo k tebe cítim, a kiežby bolo všetko inak. Ale nie je. Želala by som si, aby sme… aby sme našli spôsob, ako zostať kamaráti… možno. Hoci po tom všetkom, čo sme spolu prežili, to asi neznie presvedčivo,“ odmlčala som sa, lebo zjavne som neuvažovala jasne. Ako by sme mohli byť kamaráti? Tým sa to všetko začalo a potom som sa zamilovala do muža, s ktorým nemám budúcnosť, navyše som s ním otehotnela.

„Budem pre teba hocikým, pristúpim na čokoľvek, Blaire. Len ma nevylučuj zo svojho života. Prosím.“

Prikývla som. Dobre. Dám nášmu priateľstvu šancu. Potom… potom mu poviem o bábätku.

Autorka viacerých bestsellerov pre mladých Abbi Glinesová je tu s novinkou Nikdy viac.

Tento rok jej v slovenčine už vyšla kniha Zájsť priďaleko a mala u slovenských čitateliek obrovský úspech. Ten má aj po celom svete – priaznivé kritiky jej románov sa objavili v najrešpektovanejších amerických periodikách, ako sú New York Times,USA Today Wall Street Journal.

14476139101