Monsieur Cuisine Plus – multifunkčný robot aj navarí

Monsieur Cuisine Plus - multifunkčný robot aj navarí

So šikovným pomocníkom sa varenie premení na zábavu. S multifunkčným kuchynským prístrojom privátnej značky SilverCrest Monsieur Cuisine Plus zvládnu pripraviť chutné menu aj začiatočníci. Nájdete ho v sortimente predajní Lidl od 26. februára.

Čím sa líši Monsieur Cuisine Plus od bežných kuchynských robotov? Je to neoceniteľný pomocník pri príprave polievok, omáčok, zeleniny, mäsa, cestovín aj rýb, zdravých smoothies a dokonca aj zaváranín. Nahradí niekoľko prístrojov – dokáže šľahať, sekať, mixovať, miesiť cesto, variť, restovať, dusiť a variť na pare.

Pri príprave jedla oceníte aj integrovanú kuchynskú váhu do 5 kg s dovažovacou funkciou (TARA), či systém neustáleho šetrného miešania počas varenia, ale aj funkcia turbo napríklad na drvenie orechov a čerstvých byliniek.

Používanie tohto kuchynského pomocníka nie je zložité. LC displej slúži na nastavenie času (do 90 minút), rýchlosti, teploty (37 ° – 130°C), zobrazuje teplotu počas varenia a tiež hmotnosť (do 5 kg).   Bohaté príslušenstvo je ľahko odnímateľné, jednoducho sa čistí a možno ho umývať aj v umývačke riadu, čo každej gazdinke ušetrí kopu času.

Inšpiráciou na prípravu jedla je kuchárska kniha s 200 chutnými receptami, ktorá je súčasťou balenia.