Móda z Manhattanu: Sarah Jessica Parker

Móda z Manhattanu: Sarah Jessica Parker

Svojou postavou Carrie v kultovom seriáli Sex v meste ovplyvnila celú generáciu. Charakterom, názorom,  aj štýlom. Aká je ale žena, ktorá sa skrýva za ambicóznou novinárkou Carrie Bradshaw, v skutočnosti?

 New York je neúprosný. Rušný, uponáhľaný a rýchly. Rovnaký je aj každodenný život v tomto meste a to sa odráža aj na štýle krásnej herečky. Na každodenné aktivity s deťmi uprednostňuje komfort, no z času na čas neodolá ani ihličkám a mestskej elegancii.

Pohodlie na prvom mieste
Outfity pre herečku bez času na zvyš musia byť tak komfortné, aby zvládla nielen prácu, ale aj starostlivosť o svoje tri deti. Najčastejšie preto siahne po klasike – pohodlnom tope, jeansoch, ktoré vyhŕňa na 7/8 a komfortnej obuvi. Avšak tento, na prvý pohľad nudný look, vždy ozvláštni doplnakmi, zaujímavými okuliarmi alebo kabelkou.

Sarah ako Carrie 
Štýl seriálovej Carrie je neopakovateľný. Dizajnérske kúsky v  kombinácií s unikátnymi  zo second-handu a vo výsledku dokonalý outfit. Stylingy, ktoré často v seriáli inšpirovali, ale aj prekvapovali diváčky si obľúbila aj samotná herečka, ktorá k podobnému štýlu inklinuje aj v osobnom živote. Šaty, kruhové sukne, kožuchy a lodičky, tie majú Sarah a Carrie spoločné!

 

ZDROJ: AVE
FOTO:
zoot.sk, hm.com, topshop.com, pinterest.com