Móda pre ženy: Na prechádzke rozkvitnutou jarou

Na jarnej prechádzke

Je váš šatník pripravený na jarné oteplenie? Pozrite sa na kúsky, ktoré vám prináša Tchibo a určite medzi nimi nájdete svoj budúci obľúbený. Od tričiek, cez bundy a svetre až po ponožky, všetky modely sú vytvorené so vkusom a s radosťou v srdci z prichádzajúcej jari.

Kolekciu „Móda pre ženy: Na prechádzke rozkvitnutou jarou“ nájdete v predajniach Tchibo od 18. februára. Pre držiteľov TchiboCard je dostupná online už od 12.2.2019.

 Parka Tchibo

Parka
Zabudnite na vetu „nemám si čo obliecť“! Parka je kúsok, ktorý vo svojom šatníku potrebuje každá dáma.  Stane sa z nej váš módny variant do každého počasia. Štýlovú parku dostanete vo veľkostiach 36-52 a dostupná je iba online na www.tchibo.sk alebo na objednanie v kamenných obchodoch. Cena: 59,95 €.

Tricko s lodickovym vystrihom Tchibo 

Tričko s lodičkovým výstrihom
Moderná farba a originálny lodičkový výstrih. Čo viac potrebujete k tomu, aby ste si obľúbili toto tričko. Vyrobené je z 96 percentnej bavlny z ekologickej produkcie a 4 % elastanu. Môžete ho mať vo veľkostiach od S 36/38 po XXL 52/54. Cena: 12,99 €.

Nizke cizmy s maslickou Tchibo

Nízke čižmy s mašličkou
Potrebujete nový obľúbený kúsok do jarného počasia? Tieto podarené čižmy s mašličkou majú obzvlášť pružný vrchný materiál, aby ich nosenie bolo absolútne komfortné. Dekoratívna mašlička a očká na vonkajšej strane zaručia, že sa budete vždy cítiť originálne. Čižmy dostanete vo veľkostiach od 38 do 42. Cena: 24, 95 €.

 Ponozky, 3 pary

Ponožky 3 páry
Ponožky, ktoré šetria prírodu. Obdarujte seba alebo blízkych týmito vydarenými a pohodlnými ponožkami s biobavlnou z ekologickej produkcie. Odvďačia sa vám pohodlným nosením. Dostupné sú vo veľkostiach 35-38 až 39-42. Cena: 7,99 €.

 

Bunda do dazda Tchibo

Bunda do dažďa
Buďte v suchu a teple a navyše neprehliadnuteľná. Vďaka dvojvrstvovému laminovaniu so zatavenými švami je táto veselá jarná bunda dokonale vetruvzdorná a nepremokavá. Ideálny kúsok do nepredvídateľného počasia! Žiarivo žltá farba vás navyše vytrhne zo všednosti bežného dňa. Cena: 59,95 €.

 

Pleteny sveter so zipsom Tchibo

Pletený sveter so zipsom
Dlhší sveter, ktorý štýlovo podčiarkne vaše ženské krivky. Vďaka zipsu je vhodný do nestáleho počasia. Vyrobený je zo štruktúrovanej pleteniny z príjemne mäkkej bavlnenej zmesi. Dostupný je vo veľkostiach 36/38 – 52/54.
Cena: 32,95 €.

 Kozene topanky sneaker na platforme

Kožené topánky sneaker na platforme
Vykročte na tepe doby v týchto neprehliadnuteľných sneaker topánkach! Majú ľahko zvýšenú podrážku pre maximalizovanie komfortu počas nosenia. Povrchová úprava spočíva z jemne razenej kože vypracovanej bez použitia chrómu v metalickom vzhľade. Topánky sú dostupné vo veľkostiach 38 až 42. Cena: 49,95 €.

Zdroj: Monika Š.