Móda a štýl

Minišaty na každú príležitosť!

Neviete, ktoré minišaty zvoliť na danú príležitosť? Povieme vám čo je kedy vhodné a naopak, čo nechať zatvorené v skrini.

Jarné obdobie je ako stvorené na akékoľvek typy šiat. Nemusíte dlho stáť pred skriňou a rozmýšľať čo dnes na seba. Výhodou šiat je, že si oblečiete jeden kúsok a zvyšok outfitu už nemusíte riešiť. Inou dilemou je zvoliť správny typ šiat na každodenné nosenie, do práce, či na nejakú špeciálnu akciu. Minišaty skrývajú v sebe malé kúzlo, vďaka čomu si ich môžete obliecť kamkoľvek, ak nerátame viac formálne miesta a udalosti. Milujete klasiku v podobe čierno bielej kombinácie alebo rozkvitnutú lúku? Vyberte si tie pravé pre vás.

V práci bez pravidiel
Ste jednou z tých šťastných, ktoré nemajú v práci určený dress code a môžete medzi svojimi kolegami ukázať svoj štýl? Všetko má svoje pre aj proti a pravidlá majú tiež svoju svetlú stránku. Avšak v tomto prípade si môžete v práci dovoliť viac. Dokonca i minišaty! Dôležitým faktorom je aký materiál a strih zvolíte. Pokiaľ si vyberiete šaty z pevnejšej látky, ktoré nebudú odhaľovať chrbát alebo výstrih, kľudne choďte do toho. Čo tak skúsiť denim?

Žensky za každých okolností
Čaká vás rande s priateľom, prechádzka s najlepšou kamarátkou alebo kino s vašou partiou? Ak sa chcete cítiť za každých okolností žensky, správnou voľbou sú minišaty. Skúste volániky, rôzne tvary, kvety a nebojte sa kombinovať. Výsledok bude stáť za to.

Dnes tancujem do rána
Ak máte namierené na poriadnu akciu, kde sa plánujete zabaviť a cítiť sa neodolateľne, v tomto prípade je dovolené takmer všetko! Čipka, satén, odvážne strihy a výstrihy. Nechajte povoliť uzdu svojej fantázie a zvoľte niečo odvážne. Dodá vám to viac sebavedomia ako ste očakávali.

Linky:
Do práce
https://www.zoot.sk/polozka/424470/cierne-minisaty-s-veckovym-vystrihom-calvin-klein-jeans
https://www.zoot.sk/polozka/411969/modre-riflove-koselove-minisaty-missguided
https://www.zoot.sk/polozka/393084/tmavomodre-saty-s-veckovym-vystrihom-yest

Na voľný čas
https://www.zoot.sk/polozka/427542/modre-bodkovane-minisaty-s-dlhym-rukavom-a-volanmi-missguided
https://www.zoot.sk/polozka/407859/cierne-kvetovane-minisaty-s-veckovym-vystrihom-missguided
https://www.zoot.sk/polozka/417312/ruzove-minisaty-s-trakmi-vero-moda-malou

Na party
https://www.zoot.sk/polozka/427368/tmavozelene-minisaty-s-odhalenymi-ramenami-missguided
https://www.zoot.sk/polozka/393384/vinove-cipkovane-minisaty-ax-paris
https://www.zoot.sk/polozka/407877/cierne-kvetovane-minisaty-s-vystrihom-na-chrbte-missguided

Ostatné weby:
https://answear.sk/1293056-tommy-hilfiger-saty.html
https://answear.sk/1273697-answear-saty-stripes-vibes.htmlň
https://www.topankovo.sk/ruzove-saty-a228.html#img_288555
https://www.topankovo.sk/svetlosive-saty-l262.html#img_286626
http://www.asos.com/asos/asos-design-mini-wrap-dress-with-belt/prd/8667442?clr=pink&SearchQuery=&cid=8799&gridcolumn=2&gridrow=6&gridsize=4&pge=1&pgesize=72&totalstyles=184
http://www.asos.com/asos/asos-design-ultimate-sleeveless-mini-tux-dress/prd/9441176?clr=black&SearchQuery=&cid=8799&gridcolumn=2&gridrow=12&gridsize=4&pge=1&pgesize=72&totalstyles=184

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top