Minimalizmus je trendy aj túto jar a leto

Minimalizmus je trendy aj túto jar a leto

Čisté línie, jednoduché strihy a univerzálne kúsky budú aktuálne v lete aj v tomto roku. V horúcich letných dňoch ocení vzdušný materiál a praktický kúsok každá z nás. Doplňte do svojho šatníka pár jednoduchých a univerzálnych kúskov a vyhnite sa rannej dileme: ,,Ja si nemám čo obliecť!“

Jednofarebné tričká
Na tohtoročnú jar a leto je vhodné zaobstarať si zopár jednofarebných tričiek. Medzi základné farby patria klasicky biela, čierna, béžová, prípadne ak chcete jednoduchý outift oživiť, zvoľte červenú, modrú, zelenú, prípadne inú farbu. K univerzálnemu tričku nakoniec vyberte rifle s vysokým pásom, prípadne klasické nohavice širšieho strihu. Topánky vyberajte podľa vlastného pohodlia a udalosti, na ktorú sa práve chystáte. Touto kombináciou nikdy nič nepokazíte a je vhodná ako na bežné nosenie, tak aj na večerné posedenie s priateľmi.

Jednoduchý prívesok a šperky
Aj obyčajná retiazka dokáže urobiť jednoduchý outft zaujímavým. Retiazky všetkých možných tvarov a dĺžok kraľujú doplnkom aj túto jar a leto. Ak sa neviete rozhodnúť, ktorý šperk si vezmete, pokojne zvoľte oba. Zlaté retiazky, malé drobné náušnice rovnakej farby a jednoduché prstienky sa dajú kombinovať stále. Aj keď je v tomto prípade povolené nosiť viacero kúskov, stále platí pravidlo, že menej je niekedy viac. Ak si nie ste isté pri kombinovaní šperkov, zostaňte radšej pri klasike a vezmite si len jeden.

Biela farba je základ
Biela farba v móde je odjakživa základom. Jednoducho sa kombinuje na každú príležitosť a v lete na horúce dni je ideálnou voľbou. Biele tričká s krátkym rukávom z pravej bavlny zoženiete v každom obchode. Zaujímavý outfit vznikne pri kombinácií s rifľovou bundou alebo maxi svetrom. Rovnako sviežo pôsobia nesmrteľné biele šaty. V lete bude aj naďalej trendy oldies móda, teda maxi šaty, drevené gombíky na bielych šatách, alebo biele blúzky rôznych strihov a veľkostí. Ak zvolíte biely outfit doplňte ho hnedými doplnkami aby ste nepokazili jemnosť celkového vzhľadu.

Malá výrazná kabelka
Nechcete pôsobiť príliš jednoducho a obyčajne? Aj jednoduchý look dokáže oživiť malá kabelka ak je odlišnej farby než zvyšok oblečenia, prípadne má na sebe výrazné vzory. Tie sú toto leto, najmä na kabelkách, veľmi populárne. Nebojte sa v tomto prípade ísť aj do hadieho, tigrovaného alebo iného motívu. Pri obyčajnom outfite to nebude pôsobiť vulgárne. Ak vás výrazné motívy nelákajú, zvoľte obyčajnú jednofarebnú kabelku. Jednoduché kúsky krásne oživí červená, púdrová, zelená, ale aj oranžová.

Zdroj: Adriana F.
Foto: pinterest