Naše tipy

Máte tajné prianie? Kinder vám ho splní!

Značka Kinder tento rok oslavuje neuveriteľné 50. výročie. Pre svojich priaznivcov preto pripravila naozaj jedinečnú súťaž. Rozhodla sa, že začne plniť veľké sny, a to nielen deťom, ale aj dospelým! Stretnúť sa s filmovou či športovou hviezdou, prežiť deň v Disneylande alebo ošetrovať zvieratá v ZOO? Nielen z týchto zážitkov, ale aj z desiatok ďalších si môžu vyberať všetci milovníci Kinder. Meniť priania na realitu začne značka už v máji, posledný šťastlivec bude vybraný 14. októbra. Aby bola oslava naozaj veľkolepá, rozdá Kinder splnených prianí rovno päťdesiat.

Pre seba a svojich blízkych môžu súťažiaci, ktorí si chcú splniť svoj životný sen, vybrať zo zájazdov, zážitkov či vecných výher z ponuky alebo si dokonca vymyslieť vlastné prianie, o ktorom tajne snívajú. Na športových nadšencov čaká jedinečná možnosť povzbudzovať na zápase Petra Mrázka alebo svoje ratolesti poslať do futbalovej školy Petra Čecha, mladí hokejisti zase môžu trénovať s hviezdou NHL Tomášom Hertlom. Na svoje si prídu aj tí, ktorí si vždy chceli vyskúšať pilotovať dopravné lietadlo, alebo ktorí tajne snívajú o tom, že majú doma zásobu čokolády na celý rok.

Jediné, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa do súťaže od mája do polovice októbra 2018 na webových stránkach Kinder a potom už len čakať, či sa medzi priebežne vybranými a zverejnenými výhercami objaví aj vaše meno. V máji, júni a septembri bude, zástupcami spoločnosti Ferrero, vybraných 11 výhercov mesačne, cez prázdniny celkom 10 a v priebehu prvej polovice októbra sa šťastie usmeje na posledných 7 súťažiacich. Všetci výhercovia sa tiež stretnú na veľkej narodeninovej oslave, ktorá prebehne v októbri. Nechajte sa obdarovať od Kinder a splňte si svoj sen!

 

 

8 komentárov

8 komentáre

 1. Filip Pačan

  1. októbra 2018 at 18:27

  Prajem si byt predavač

 2. Anonym

  13. septembra 2018 at 17:46

  metdt

 3. kikogugelímaja+ýškpelani

  9. septembra 2018 at 7:40

  kedinavasivela

 4. kikogugelímaja+ýškpelani

  6. septembra 2018 at 17:56

  hatchimalsinteraktivneraktivnsvieratkovela

 5. kikogugelímaja+ýškpelani

  6. septembra 2018 at 17:54

  hachimalsinteraktivnsvieratko

 6. kikogugelímaja+ýškpelani

  5. septembra 2018 at 15:39

  kadecorobomicelmuzazabanepakikonzajacaasatstocisanedovezmukamalatolkamalakilapacdcholladpricslaninukalkagukaamallizolkaaspasacobovepozakuosavukididelosempekonacopotebujemobilitabetipociacenobkijokgutismeznipecivodotijedo

  • kikogugelímaja+ýškpelani

   6. septembra 2018 at 17:37

   papelecistepartefalenecukibumikipaluchimaskoaneobecenetickachaceskepemenacepomockidoskolistodolupekonaobececenemakiheheovckehocicovelavanocnehocicovelapetativelaobalihubepastekivmasevelakavivelakapocinovelanoznaznickilepidlavelalapacelepitonapucevelabukelvelabukolpomokihociakevelanavitanupomokivelavistiovakivelabudupecavelamakupemakujeztpemakubuduvela

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top