Máte tajné prianie? Kinder vám ho splní!

Značka Kinder tento rok oslavuje neuveriteľné 50. výročie. Pre svojich priaznivcov preto pripravila naozaj jedinečnú súťaž. Rozhodla sa, že začne plniť veľké sny, a to nielen deťom, ale aj dospelým! Stretnúť sa s filmovou či športovou hviezdou, prežiť deň v Disneylande alebo ošetrovať zvieratá v ZOO? Nielen z týchto zážitkov, ale aj z desiatok ďalších si môžu vyberať všetci milovníci Kinder. Meniť priania na realitu začne značka už v máji, posledný šťastlivec bude vybraný 14. októbra. Aby bola oslava naozaj veľkolepá, rozdá Kinder splnených prianí rovno päťdesiat.

Pre seba a svojich blízkych môžu súťažiaci, ktorí si chcú splniť svoj životný sen, vybrať zo zájazdov, zážitkov či vecných výher z ponuky alebo si dokonca vymyslieť vlastné prianie, o ktorom tajne snívajú. Na športových nadšencov čaká jedinečná možnosť povzbudzovať na zápase Petra Mrázka alebo svoje ratolesti poslať do futbalovej školy Petra Čecha, mladí hokejisti zase môžu trénovať s hviezdou NHL Tomášom Hertlom. Na svoje si prídu aj tí, ktorí si vždy chceli vyskúšať pilotovať dopravné lietadlo, alebo ktorí tajne snívajú o tom, že majú doma zásobu čokolády na celý rok.

Jediné, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa do súťaže od mája do polovice októbra 2018 na webových stránkach Kinder a potom už len čakať, či sa medzi priebežne vybranými a zverejnenými výhercami objaví aj vaše meno. V máji, júni a septembri bude, zástupcami spoločnosti Ferrero, vybraných 11 výhercov mesačne, cez prázdniny celkom 10 a v priebehu prvej polovice októbra sa šťastie usmeje na posledných 7 súťažiacich. Všetci výhercovia sa tiež stretnú na veľkej narodeninovej oslave, ktorá prebehne v októbri. Nechajte sa obdarovať od Kinder a splňte si svoj sen!