Magický príbeh o nezlomnej vôli žiť

V žilách mu koluje dvojaká krv. Je splodený zo zakázanej lásky medzi bielou čarodejnicou a najkrutejším a najmocnejším čiernym čarodejníkom. Preto uniká pred celým svetom.
No radšej mal zomrieť pri narodení, ako si to želala rada Bielych čarodejníc. Nechceného polovičiaka totiž čaká krutý osud.

Nové HRY O ŽIVOT, či nasledovník série TWILIGHT.
Aj takto nazývajú novú sériu, z ktorej prvý diel HALF BAD – POLOZLÝ vyjde o pár dní. Nadprirodzený fantasy triler o 15-ročnom Nathanovi, ktorého ostatní čarodejníci väznia a mučia. Preto musí zo svojho žalára utiecť a nájsť svojho otca, najsilnejšieho a najkrutejšieho z čiernych čarodejníkov.
Zvládne svoju neľahkú úlohu?!

Pozrite si TRAILER k novinke Half Bad-Polozlý:
<iframe width=“560″ height=“315″ src=“//www.youtube.com/embed/MesptgOrb0g“ frameborder=“0″ allowfullscreen></iframe>

Half Bad – Polozlý je magický príbeh, ktorý už získal aj zápis do Guinnessovej knihy rekordov ako najprekladanejší debut a to ešte pred samotným vydaním (do 45 jazykov). Filmové práva k debutu, ktorý sa stal medzinárodnou senzáciou, okamžite kúpilo filmové štúdio FOX 2000 spolu s producentom Twilight ságy, Karenem Rosenfeltom.

Half Bad-Polozlý vychádza ako prvá kniha novej vydavateľskej značky YOLI – čítanie pre mladých. YOLI ponúkne svetové hity, bestsellery a jedinečné knihy zo sveta fantasy, dystopie, ale aj romance. Súčasťou značky bude nielen nový web www.yoli.sk, ale aj špeciálna mobilná aplikácia, záložky a ďalšie vychytávky pre mladých.