Letu pristanú diamanty

Horúce letné dni v nás častokrát prebúdzajú chuť púšťať sa do odvážnych módnych kombinácií. Svedčia o tom nielen aktuálne kolekcie na svetových mólach, ale aj náš samotný šatník. Ten zaplavujú rovnako farby, odvážne strihy a tvary. Vaše šperky by s nimi určite mali udržať krok. Stavte preto na originalitu a kvalitu. Zvoľte diamanty.

Vrstvenie naše každodenné
Jemné, minimalistické šperky sú dokonalým spoločníkom na každý deň, či už sa chystáte do práce alebo na večeru s priateľmi. Vďaka ich nekomplikovanému dizajnu a jemnému prevedeniu sú vhodné na vrstvenie, ktoré je veľmi moderné a chic. Docielite nielen efektný výsledok na ruke, ale zároveň ukážete, že sledujete módne trendy.

Ako stvorené na leto sú hravé náramky s farebnou šnúrkou, ozdobené diamantmi. Na výber je množstvo farieb, pastelových aj výraznejších. Záleží len vás, ktorej sa prikloníte.

Detail na ruky       
Hovorí sa, že menej je viac. V prípade jemných šperkov to však neplatí. Dokonale upravené, ženské ruky nikdy neujdú obdivným pohľadom mužov i dám.

Ozdobte si ich štýlovými prsteňmi z kolekcií ALOve, ktoré pomôžu vás outfit a celkový vzhľad nádherne podčiarknuť. Nebojte sa kombinovať viacero kúskov na jednu, prípadne obe ruky. Buďte odvážne aj vo výbere farieb – k dispozícii je žlté, biele alebo ružové zlato. Všetky prstene sú navyše ozdobené pravým diamantom.

Letu pristanú diamanty

Nekonečný príbeh s ligotom
Ak patríte k ženám, ktoré sa chcú odlíšiť od ostatných, originálna Endless story kolekcia ALOve je pre vás ako stvorená. Prstienky a náušnice s motívmi motýlika, srdiečka, mašličky, krížika, kolieska a slzy s briliantmi sú ideálne na to, aby sa navzájom prepájali a kombinovali.

Dokonale splynú s vaším štýlom – či už ste rebelka alebo zarytá romantička. Nebojte sa spájať a vrstviť šperky rôznych motívov a farieb. Práve vďaka tomu si vytvoríte osobitý dizajn, ktorý bude patriť len vám.

Zdroj: Marta T.