Laetitia Casta zažiarila na prehliadke Ralpha Laurena v New Yorku – óda na newyorskú módu v čiernobielom prevedení

43-ročná francúzska supermodelka a herečka nekonečnej krásy Laetitia Casta sa vrátila do centra pozornosti a bola hviezdou večera. Večer s Ralphom Laurenom“, ako sa prehliadka módy volala, sa konala vo veľkej miestnosti Múzea moderného umenia v New Yorku, koncipovanej ako elegantná obývačka s hosťami na koktail party pri oslave rafinovanosti a elegancie.

 

Laetitia Casta predviedla elegantné trblietavé šaty s bardot výstrihom, ktoré podčiarkujú ženskosť.

Módnu prehliadku otvárala modelka Gigi Hadid.

Módny dom vystúpil mimo oficiálneho kalendára New York Fashion Weeku.

Moja módna kolekcia Jeseň/Zima 2022-2023 je oslavou nadčasového čiernobieleho štýlu, vyjadril sa dizajnér Ralph Lauren. Najvýraznejšie farebné kontrasty zažijete prostredníctvom zvýraznenia elegantných línií a mužských aj ženských siluet.

Ralph Lauren experimentuje s čierno-bielym trendom aj prostredníctvom oblekov, keď robí z čiernej a bielej piliere módy pre Jeseň/zimu 2022-2023. Sako a sukňa sa stávajú ženskou uniformou par excellence. Modely sú elegantné od pracovného až po večerný outfit.

Biele košele sa nosia k čiernym sakám, motýliky sú ako akcenty (mužského) štýlu na smokingových oblekoch mestského cool štýlu.

Synonymom power dressingu a maximálneho vyjadrenia čierno-bieleho spojenia je prúžkovaný oblek, kde sako a nohavicový kostým sú formou grácie a elegancie.

Medzi pozvanými bola herečka Jessica Chastain.

Kontrast dvoch protiľahlých farieb umožňuje experimentovať s vrstvením textúr – Ralph Lauren tiež kombinuje kožené sako s nohavicami s prúžkami.

Čierno-bielu výpoveď doplnenú zábleskami červenej, najmä v károvaných potlačiach, vystriedal flitrový trend.

Ralph Lauren vyjadril v závere nádej na mier a ukončenie utrpenia na Ukrajine, na úctu k životu a dôstojnosť pre všetkých.

Obrázky: Vogue, Ralph Lauren
Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová; myamirell.com