Jednoducho modrá! Ktorú farbu volíte vy? ,,Zafarbite“ svoj šatník.

Jednoducho modrá!

Farbou roka 217 je zelená, to ste sa už pravdepodobne niekde dočítali, no od zelenej nemá ďaleko jej ,,pravá ruka“ – modrá farba. Je spájaná s tým čo sa nachádza okolo nás v prírode ako sú voda a obloha. Modrá je prezentovaná ako farba harmónie a pokoja. Niečo na tom bude keď si predstavíte ukľudňujúci šum mora a krásnu slnečnú oblohu. Táto farba ma v sebe kus výnimočnosti, keď si uvedomíte koľko odtieňov sa pod slovíčkom modrá nachádza. Ak preferujete tmavšie odtiene možno sa nájdete v kráľovskej, parížskej, indigovej, či námorníckej modrej. Naopak ak si prídete krajšia vo svetlejších odtieňoch sú pre vás stvorené nevädzová, azúrová, či nebeská modrá a to nie sú všetky, stačí si už len vybrať.

Nebesky modrá
Zahaľte svoje telo do nebesky modrého kabáta a cíťte sa ako by ste sa vznášali medzi oblakmi. Ak neviete s čím to zladiť skúste siahnúť po bielej a svetlo hnedej až béžovej farbe, ktoré celkovému outfitu dodajú príjemný ,,look“ napríklad do práce.

Odtiene kobaltu
Znie to podľa vás drsne? Odtieň kobaltu má svoju špecifickú farbu, ktorú keď si predstavíte na šatách jemne voľného strihu zmenia váš názor. Vďaka ich pohodlnosti a výraznosti sa budete cítiť príjemne. Keď k tomu doladíte ostatné doplnky v staro ružových tónoch budete vyzerať naozaj žensky a sviežo.

Parížanka
Štýl Parížaniek je sofistikovaný a ich módne cítenie je odlišné od iných kútov sveta. Parížska modrá je naozaj sýta a tmavá farba. Jednoduché je skombinovať ju s rôznymi inými typmi farieb a dodať celkovému výzoru trošku svetla. Biela farba je najlepším ,,parťákom“ modrých odtieňov a tomu nie je ani teraz inak. Čo tak skombinovať modrú s modrou? My hovoríme prečo nie. Na záver to podčiarknúť žltými lodičkami a štýlový outfit na drink s kamoškou, či na rande s priateľom je na svete.

Autor: AVE
Zdroj foto:
Topakovo.sk, ZOOT.sk, ASOS.com, Pinterest.com