Je načase ho vytiahnuť! Takmer jesenný denim

Už je to tak. Všetko nasvedčuje tomu, že o chvíľu zamávame letu a s otvorenou náručou privítame jeseň. Predtým nás však čaká etapa nepredvídateľného počasia, ktoré sa a nami bude zahrávať podľa ľubovôle. Teplo, zima, zima, teplo. Treba mať zopár kúskov na chladné rána, zopár na chladné večery. To všetko zastrešíte denimom.

Bundička v dobrom aj zlom

Rifľová bunda je taká klasika, až sa o nej ťažko píše. Má podobný spirit ako malé čierne. Je nenápadná, ale zato spoľahlivá, efektná. Elegantná aj športová. Ideálna na chladné rána a ešte chladnejšie večery. Absolútne exkluzívne vynikne na jednoduchých jednofarebných šatách. Čiernych, bielych, sivých.

Trochu športového spiritu jej pridáte aj si k takto zvolenému outfitu obujete pohodlné botasky, lodičky sa postarajú presne o opačný efekt.

Premenlivosť počasia môže priniesť naozaj nepríjemné prekvapenia preto sa vyzbrojte aj šatkou, ktorá sa k denimovke výborne hodí.

Tak trochu šaty

Denim je vďačný v tom, že to nie je celkom ľahký materiál a teda aj zahreje. Dlhšie denimové šaty s dlhým rukávom sú toho príkladom. Pokojne si k nim dajte aj kotníčkové čižmičky alebo perforované čižmy. Vyskúšajte si cez ne prehodiť čierne sako a uvidíte, že z jednoduchého kúsku vyčarujete outfit, ktorý stojí za hriech. A keď už nie za hriech tak určite za to, aby ste v ňom vyrazili na pohárik vínka do mesta 😉

FOTOEDITORIAL:

Foto:Michal Jakubec, BASE Factory

Muah: Sandra Baumgartner

Styling: Dominika Mrázová

Modelky:Zuzana T., Dominika M.

Oblečenie:Zoot

Zdroj foto: pinterest

Archívny článok