Jari vládnu žiarivé farby!

Farby jari

Svetlé, výrazné a hlavne pozitívne. Sýte, farebné kombinácie ovládli jarnú sezónu a my sa ich nevieme vynachváliť. Tento trend však treba vedieť nosiť a už dávno neplatí pravidlo, že takéto outfity musia pôsobiť gýčovo a prvoplánovo.

Zapojte fantáziu a nechajte sa inšpirovať kombináciami v ktorých budete zaručene neprehliadnuteľná!

 

Žiarivé a sexi
Outfity zložené z pestrofarebných kúskov si už našli cestu nielen do šatníkov streetstylových osobností. Rozžiariť outfit nie je v najbližších mesiacoch voľbou, ale povinnosťou. Absolútne kľúčový kúsok tejto jari – výrazný, farebný kabát je novou korunkou jarného outfitu.

Nájsť ten správny model medzi kabátmi nie je úplne jednoduché. Stačí však ak sa zameriate na dve trendové podmienky,  a tými sú neprehliadnuteľnosť a univerzálnosť. Farebný jarník, alebo bundu budete najmä na začiatku jari využívať maximálne, preto by mal vhodne dopĺňať základy vášho štýlu. Preto voľte hlavne  podľa vášho vkusu a preferencií, či už siahnete po bunde, alebo klasickom trenčkote.

 

Odvážne prepojenie farieb
Nebojte sa vo svojom jarnom outfite použiť aj viacej farebných akcentov. Nemusíte sa obávať, že budete pôsobiť prvoplánovo, pozor ale len ak sa budete riadiť svojím vkusom. Farebný top v odtieňoch fialovej, oranžová sukňa či zelené nohavice? Žiaden problém!

Výrazný akcent doplní aj originálne zvolený doplnok. Stačí, ak do jednoduchého outfitu zakomponujete farebnú kabelku či topánky. A prípadne  aj oboje.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Twinset, La Femme, cellbes.sk, Kara, Pietro Filipi