IL DIVO sa tešia na svoj bratislavský koncert aj na zábavu po ňom!

Už v sobotu zavíta po tretíkrát na Slovensko pop-operné zoskupenie Il Divo. Štvorica fešákov z rôznych kútov sveta je pripravená ohúriť už túto sobotu 27. septembra 2014 bratislavskú Slovnaft Arenu, ktorá sa zmení na obrovskú divadelnú scénu so skvelými spevákmi v sprievode famózneho orchestra. Urs Bühler, Sébastien Izambard, David Miller a Carlos Marín vystúpia spolu s muzikálovou divou Leou Salongou.

Slávne zoskupenie sa na tretí bratislavský koncert už veľmi teší. Speváci sa netaja tým, že na Slovensko sa vždy radi vracajú aj pre krásne ženy. Potvrdzuje to aj fakt, že do Bratislavy pricestujú bez akéhokoľvek sprievodu – manželky, priateľky a deti teda zostávajú doma! Sébastien Izambard, ktorý žije v Londýne, je ženatý a má deti dvojičky. Leto trávi jeho rodina v Los Angeles a je to jedno z mála období, ktoré spevák venuje výhradne rodine, podobne ako ostatní členovia kapely. Zvyšok roka sú totiž na cestách po koncertoch, aktuálne sú na celosvetovom turné A Musical Affair, v rámci ktorého sa zastavia aj na Slovensku. Obe ich návštevy u nás spôsobili rozruch hlavne v ženskom publiku. Svedčí o tom aj fakt, že so spevákmi sa spriatelili viaceré dámy slovenského šoubiznisu…

Aj tentoraz sa speváci tešia nielen na skvelú spevácko-divadelnú šou, ktorú predvedú už v sobotu v Slovnaft Arene, no aj na veľkolepú party po koncerte. Chcú si na ňu pozvať aspoň sto hostí a netaja sa tým, že pojem záverečná nepoznajú… Bez ohľadu na záväzky, ktoré majú štyria speváci doma, svorne tvrdia, že sa bratislavského vystúpenia a after party nevedia dočkať.

Muzikálové hity

V sobotu predstavia Il Divo v Bratislave spolu s muzikálovou divou Leou Salongou slávne broadwayské hity zo svojho šiesteho štúdiového albumu A Musical Affair. Je kompiláciou slávnych broadwayských songov ako Fantóm opery či West Side Story. Album obsahuje duetá s Barbrou Streisand či Nicole Scherzinger. Leu si za svoju špeciálnu hostku speváci nevybrali náhodou. Speváčka filipínskeho pôvodu je totiž držiteľkou viacerých muzikálových ocenení.

Pozrite si spoločné vystúpenie Il Divo s Leou Salongou:

https://www.youtube.com/watch?v=YPE257hoUNU&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=0keDNXXQXGg

IL DIVO – A MUSICAL AFFAIR: THE GREATEST SONGS OF BROADWAY LIVE
Sobota 27. septembra 2014, 20.00 h. – Bratislava, Slovnaft Arena (Zimný štadión O. Nepelu)

Bez názvu(759)Lístky sú v predaji v sieti Ticketportal, Eventim a Predpredaj.sk.

Viac informácií nájdete na: www.IlDivo.com a www.vivien.sk