IL DIVO chcú mať v hoteli eko kozmetiku aj masérku!

Už onedlho zavíta po tretíkrát na Slovensko pop-operné zoskupenie Il Divo. Štvorica fešákov z rôznych kútov sveta je opäť pripravená ohúriť už 27. septembra 2014 bratislavskú Slovnaft Arenu, ktorá sa zmení na obrovskú divadelnú scénu so skvelými spevákmi v sprievode famózneho orchestra. Urs Bühler, Sébastien Izambard, David Miller a Carlos Marín vystúpia spolu s muzikálovou divou Leou Salongou.

A my vieme, aké majú špeciálne požiadavky na usporiadateľov!

Štvorica sympatických spevákov, ktorá si už roky podmaňuje ženské srdcia po celom svete, chce byť ubytovaná v luxusnom hoteli, do ktorého ich majú dopraviť luxusné limuzíny. Požadujú čisté, nefajčiarske autá s profesionálnymi anglicky hovoriacimi vodičmi. V autách musí byť mini bar s chladenými nealko nápojmi. Pre spevákov so sprievodom, vrátane obrovského orchestra, budú pripravené luxusné priestranné apartmány a okrem nich požadujú pre svoj tím ďalších 17 izieb! Vo všetkých izbách chcú mať čerstvo vytepované koberce, eko kozmetiku a odpadkové koše na zmiešaný aj triedený odpad. Požadujú aj veľkú miestnosť, kde sa bude konať after party po koncerte, na ktorú si chcú speváci pozvať sto ľudí. A netaja sa tým, že sa už nevedia dočkať slovenských fanúšičiek…

100 bielych osušiek

V kúpeľniach musí byť dovedna 100 bielych osušiek, 12 bielych a 12 čiernych uterákov. Okrem telefónov a internetového pripojenia chcú mať speváci vo svojich izbách aspoň štyri elektrické zásuvky, okrem iného aj na fén či kávovar. V apartmánoch nesmie chýbať dvojmetrový jedálenský stôl pokrytý ľanovým obrusom, veľké zrkadlá, mikrovlnky, televízory s DVD prehrávačmi a kvalitné hifi systémy. Pred večerným vystúpením si chcú speváci dopriať relax v podobe masáže.

Špeciálna hostka večera Lea Salonga chce mať vo svojej izbe šesť kvalitných, čerstvo ožehlených, nie však nových osušiek a tri tmavé uteráky rovnakej kvality. Okrem toho Lea požaduje dve zrkadlá – jedno veľké na celú postavu a malé zrkadlo na líčenie s toaletným stolíkom s dobrým osvetlením.

Ochutnajú slovenskú kuchyňu

Zoskupenie Il Divo vo svojom tíme nemá vlastného kuchára. Naopak, speváci radi chutnajú špeciality miestnej kuchyne všade, kam prídu. Po minulé návštevy im slovenský catering mimoriadne chutil, aj preto sa rozhodli tentoraz nedávať špeciálne požiadavky na kuchyňu. Záleží im len na tom, aby im jedlo servíroval anglicky hovoriaci personál a aby v kuchyni bolo čisto. Okrem toho chcú mať k dispozícii 80 kíl ľadu, z toho aspoň 10 kíl má byť pripravených v čase ich príchodu na hotel.

Muzikálové hity

Už o pár týždňov predstavia Il Divo v Bratislave spolu s muzikálovou divou Leou Salongou slávne broadwayské hity zo svojho šiesteho štúdiového albumu A Musical Affair. Je kompiláciou slávnych broadwayských songov ako Fantóm opery či West Side Story. Album obsahuje duetá s Barbrou Streisand či Nicole Scherzinger. Leu si za svoju špeciálnu hostku speváci nevybrali náhodou. Speváčka filipínskeho pôvodu je totiž držiteľkou viacerých muzikálových ocenení. Je vôbec prvou ázijskou speváčkou, ktorá získala rolu slávnej Fantiny z muzikálu Bedári, ktorý sa dodnes hrá na Broadwayi. Lea si zaspievala aj vo filmových rozprávkach Aladin či Mulan a bola porotkyňou vo filipínskej verzii súťaže Hlas.

Bez názvu(740)

Pozrite si spoločné vystúpenie Il Divo s Leou Salongou:

https://www.youtube.com/watch?v=YPE257hoUNU&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=0keDNXXQXGg

IL DIVO – A MUSICAL AFFAIR: THE GREATEST SONGS OF BROADWAY LIVE
27. septembra 2014 – Bratislava, Slovnaft Arena (Zimný štadión O. Nepelu)

Lístky sú v predaji v sieti Ticketportal, Eventim a Predpredaj.sk.

Viac informácií nájdete na: www.IlDivo.com a www.vivien.sk