Ikona módneho priemyslu: kožená bunda.

Ikona módneho priemyslu: kožená bunda.

Fashion kúsok, ktorý sa dá nosiť na milión spôsobov a v vždy v ňom budete vyzerať trendy a chic! Kto nemá v šatníku aspoň jednu koženú bundu akoby ani nebol. A ak vsadíte na kvalitu, vedzte, že vám vydrží roky a stále bude vyzerať ako nová.

 

Kvalitný kúsok
Kožená bunda je nadčasová a dodá vášmu šatníku nádych modernej elegancie a pocit luxusu. Pravá kožená bunda je síce drahší kúsok, no má dlhú životnosť a veľkú odolnosť voči poškodeniu. Kožené bundy sa nekupujú na jeden alebo dva roky, pri správnej starostlivosti vydržia aj desiatky rokov. Navyše je bunda z kože štýlovo veľmi variabilná. Môžete ju nosiť nielen k jeansom ale taktiež k šatám či sukniam.

 

Farby sezóny 2019
Klasická čierna kožená bunda je a vždy bude fenoménom. Prvý krát sa preslávila v roku 1953, keď sa v nej predviedol americký herec Marlon Brando. A tak bol módny hit na svete. Okrem klasickej čiernej motorkárskej bundy sú túto sezónu v kurze aj modely bledších farieb a modernejších strihov. Ideálne na každodenné nosenie sú jemné odtiene béžovej a bielej.  Kožená bunda v tomto odtieni pôsobí jemnejšie a ľahko sa kombinuje. V strihu bez goliera bundou môžete pokojne nahradiť aj sako. Kožená bunda v akejkoľvek farbe bude vyzerať úžasne , či už si ju oblečiete k šatám alebo zvolíte kombináciu nohavíc a topu. Je to skrátka kúsok, ktorý by mala mať vo svojom jarnom šatníku každá žena.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia:
Pinterest.com
Galéria: Kara, cellbes.sk, Twinset