Hravá typológia: zistite, do ktorej skupiny patríte vy a vaši blízki

Do blížiacich sa letných mesiacov vkladáme asi viac očakávania než do tých predchádzajúcich. Po dlhej zime strávenej v bezpečí domova, nás tak čakajú lepšie vyhliadky v podobe nezabudnuteľných letných zážitkov. Či už si ich chcete užiť v meste, na chalupe, pri vode, alebo na horských výstupoch, majte so sebou nové balenie Favourites Mix od Haribo, na ktorom si pochutíte s akoukoľvek spoločnosťou. Nájdete v ňom totiž 5 obľúbených cukríkov, z ktorých si každý vyberie svojho favorita. Aký je ten váš?

 

Prehopsajte prírodou v štýle žabiek

Čo by to bolo za dobrodružstvo bez zdolávania vrcholov a prekážok? Ak ste športový typ, ktorému nie sú proti srsti viac či menej náročné výlety do prírody, patríte do tímu neposedných žabiek. Títo aktívni nadšenci si nedokážu predstaviť leto bez poriadnej turistickej obuvi, ktorú takmer nevyzúvajú. Či už vyrážate v ústrety dobrodružstvu s rodinou či priateľmi, pribaľte si k desiate aj nové balenie Haribo Favourites Mix s päticou obľúbených cukríkov, na ktorom si spoločne pochutíte na najbližšej zastávke.

Vychutnávajte ako bonviván

Vysedávate najradšej v zapadnutých mestských kútoch s filozofickou knihou v jednej ruke a kávou flat white v tej druhej? Ak patrí  medzi vaše ďalšie poznávacie znaky pokrývka hlavy, záujem o nekomerčnú kultúru a nevšedné zážitky, radíte sa do tímu, ktorý si najviac pochutí na želatínových cukríkoch s colovou príchuťou. Ako správny hipster, ktorý toto zaradenie nikdy nahlas neprizná, si dokážete všetko pôžitkársky vychutnať – nech už ide o čokoľvek. Kto iný by siahol do balenia po colovej cukrovinke, než skutočný bonviván, ktorý sa nebojí ísť proti prúdu?

Vyžmýkajte z leta poriadnu šťavu

Ak sú plavky váš každodenný outfit a rýchloschnúci uterák nevyhnutný doplnok, ste rozhodne súčasťou tímu pozitívnych a hravých čerešní. Často ste vyzývateľom škodoradostných žartov, ku ktorým vodné prostredie jednoducho zvádza. Vo vode ste ako doma a najlepšie si túto zábavu užijete s rodinnými priateľmi, či už je to pohodové grilovanie pri bazéne, alebo bláznivé športové vyžitie pri jazere.

 

Srdce na dlani s penovým vankúšikom

Ak patríte do tímu srdciarov, je pre vás typické, že sa obklopujete ľuďmi, ktorí sú rovnako ako vy otvorení každej výzve, z ktorej vzniká veselá zábava. Okolie vie, že sa na vás môže spoľahnúť a vďaka vášmu vrelému vystupovaniu sa vám nezdráha svoje city prejaviť aj ten najväčší vytrvalec. Okrem toho, že ste zapálení pre každú srandu, ste tiež extrémne vnímaví. Veselé srdiečka má skrátka každý rád. Zvlášť tie s penovým vankúšikom.

Medvedík ako vodca výpravy

Aj keď môžete pôsobiť ako konzervatívny typ, opak je pravdou. Váš praktický prístup k veciam uľahčí nejednu výpravu, ktorej často predchádza cestovná horúčka a chaos. Dokážete zachovať pokoj a dať veci do poriadku. Na výlete ste často tým, kto drží krok a s kompasom v ruke udáva smer. Ste skrátka prirodzeným leadrom pre každého účastníka výletu.

Každý sme iný a každý máme iné chute, z balenia Haribo Favourites Mixu si ale vyberieme všetci. Zapojte sa do hlasovacej súťaže na stránke www.haribomix.sk a vyhrajte zásobu pätice obľúbených cukríkov na celý rok.

Zdroj: Nikol M.