Hosťom Grand Hotela Kempinski High Tatras zahrala rocková kapela IMT Smile

Slovenská rocková kapela IMT Smile odohrala 17.5.2014 večer, komorný koncert hosťom Grand Hotela Kempinski vo Vysokých Tatrách. Pesničky ako: Opri sa o mňa, Duch človeka, Viac a viac, Nedá sa ujsť, Úprimnú sústrasť, či Exotika, zahrala skupina z Prešova v zostave: Ivan Tásler, Miro Tásler, Mário Garbera, Lukáš Kolivoška, Dano Šoltis a Tomáš Slávik.

„Skupina IMT Smile nás zaujala tým, že sú to nielen rockeri, ale niektoré ich pesničky majú aj romantické texty. Práve preto sme zvolili pre termín ich vystúpenia máj. Hostia si tak mohli užiť príjemný koncert a oddýchnuť si počas víkendu v luxuse päťhviezdičkového hotela,“ vysvetlila generálna manažérka Grand Hotela Kempinski High Tatras Kathrin Noll. Hoteloví hostia tiež mohli ochutnať nové jarné menu, ktoré pripravili šéfkuchári Tomáš Tejbus a Jozef Breza.

Rok 2014 sa v Grand Hoteli Kempinski High Tatras nesie v znamení slovenskej a českej hudobnej tvorby. Okrem rockerov z IMT Smile, či legendárneho Elánu už vystúpili v Grand Hoteli Kempinski tento rok aj český Olympic. Do konca roka vystúpia aj ďalšie hudobné stálice ako Meky Žbirka a Richard Müller so skupinou Fragile.

2(20)