Fit za 15 minút denne

kniha: Fit za 15 min.

Nemáte čas každý deň chodiť do fitka a pracovať na svojej postave? No potrebovali by ste trošku zhodiť, nabrať svaly, vyformovať zadok, stehná, bruško?
Máme pre vás vynikajúci tip: jednoduchý 30-dňový sprievodca na získanie kondície len za 15 minút denne.

kniha: Fit za 15 min.

Autorka Zuzka Lightová sa so svojimi krátkymi, no efektívnymi tréningami stala v oblasti fitnes svetovou hviezdou servera YouTube. Fanúšikovia sú nadšení jej pozitívnym prístupom a nasadením – jej videá si pozrelo vyše pol miliardy ľudí. Vo svojej knihe Fit za 15 minút  Zuzka prináša 30-dňový tréningový plán, pri ktorom určite spálite prebytočné kalórie a vyrysujete si svaly.

Cvičenie je založené na inovatívnej metóde vysokointenzívneho intervalového tréningu, pri ktorom nepotrebujete drahé prístroje ani permanentku do fitnescentra. Ako vraví Zuzka: „Venujte mi 15 minút denne a ja vám dám pevné telo.“

Zuzka Lightová patrí k najinšpiratívnejším fitnes trénerkám servera YouTube, kde má stovky miliónov fanúšikov. Je spoluzakladateľkou stránky Bodybuilding.com a zakladateľkou portálu ZuzkaLight.com. Vďaka príjemnej povahe, štýlu a hlasu sa stala jednou z najväčších autorít v oblasti fitnes a zdravia. Narodila sa v Prahe a žije v Los Angeles.

V knihe Fit za 15 minút nájdete:
– 30-dňový tréningový plán zameraný na schudnutie a posilnenie svalov
– Presné opisy cvikov krok za krokom doplnené fotografiami, aby ste ich dokonale zvládli
– Stravovací plán s receptami na chutné a zdravé jedlá
– Základné rady a inšpiratívne podnety od ženy, ktorá prešla dlhú cestu, aby sa stala ženskou tvárou fitnes

„Kniha Fit za 15 minút denne je postavená na rovnakom princípe ako moje videá,“ vysvetľuje Zuzka Lightová.„Nájdete v nej 30-dňový cvičebný a stravovací plán. Môžete ho dodržiavať po častiach, ktoré sa dajú prečítať a odcvičiť za 15 minút, podobne ako moje YouTube tréningy. V tomto zmysle kniha moje video tréningy opakuje, ale je tu jeden rozdiel. Každé 15-minútové tréningové video je samostatná, no v konečnom dôsledku nekompletná fitnes jednotka.“

Zatiaľ čo YouTube videá sú individuálnym tréningom bez uceleného konceptu, kniha Fit za 15 minút je kompletným programom zahŕňajúcim aj výživu. Sú tu tréningy, recepty a motivačné rady na vytvorenie plánu od začiatku do konca, pomocou ktorého dosiahnete úžasné výsledky.

Zdroj: Wera