Expremiérka Iveta Radičová pokrstila salón Pierot

Nový priestor si žiadal nový nápad. Tu sa budete cítiť ako na dovolenke v Provence. Sieť štúdií krásy Pierot otvoril nový kadernícky salón – Pierot Eurovea. Tento raz sa pri zariaďovaní interiéru stala inšpiráciou domáca atmosféra a francúzsky štýl.

Interiér salónu je oživený výraznými farbami, ktoré spolu dotvárajú zaujímavý celok. K príjemnej atmosfére prispievajú aj detaily vo forme dekorácií. Nájdete tu napríklad „dvere do neznáma“ či štýlovú pohovku. Nové štúdio krásy má pod palcom vlasový stylista Peter Sýkora, ktorý sa stará aj o korunu krásy rôznych známych osobností. Jeho dlhoročnou klientkou je i bývalá premiérka Iveta Radičová, ktorá prišla na otvorenie salóna.

„Splnila mi sen. Kedysi som povedal, že raz, keď budem krstiť salón, chcem, aby bola krstnou mamou ona,“ povedal Peter Sýkora, ktorý sa staral o Radičovej vlasy aj v čase, keď bola premiérkou. „Rok a sedem mesiacov som sa nevyspal,“ spomína na toto obdobie stylista.

 

 

Dnes má však tiež veľa práce s rozbehnutím nového salóna, ktorý bol pokrstený symbolickým prestrihnutím vrkoča. Nestrihalo sa však nožnicami, ale holiacim strojčekom. Expremiérka priznala, že nejaké skúsenosti so strihaním má, keďže v minulosti sa starala o vlasy svojho manžela Stana Radiča. Len raz sa zveril do rúk holičov: „Bola som v zahraničí tak sa vybral do úplne neznámeho holičstva a potom išiel na natáčanie jednej relácie. Keď ho zbadal Milan Lasica, tak sa ho spýtal: „A na tento atómový hríb, kde strihajú?“

Okrem Ivety Radičovej prišli na otvorenie salóna aj moderátorky Soňa Műllerová, Emma Tekelyová, Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková či modelka Soňa Skoncová.

Kde nájdete nový salón Pierot Eurovea?Eurovea Galeria, Pribinova 8, Bratislava

Otváracie hodiny:pondelok – nedeľa od 9. do 21. hodiny

Kontakt:0910 932 401