Ernesto to upečie

Chystáte sa upiecť mäso, zeleninový nákyp, zapekané cestoviny či slaný kiš? Ernesto vám pomôže. Nie je to michelinský kuchár, ale forma na pečenie z kvalitnej kameniny.

Ak patria pečené a zapekané jedlá u vás doma k najobľúbenejším, chce to chutné recepty, dobrú rúru a kvalitné formy na pečenie. Náš tip z Lidl-Shopu – vyskúšajte Ernesto Formy na pečenie z kvalitnej kameniny s glazúrou odolnou voči poškrabaniu. Sú zárukou, že sa vaše jedlo upečie chutne a rovnomerne. Praktické rukoväte na oboch stranách uľahčia manipuláciu, čo je veľmi dôležité, najmä keď formu vyberáte z horúcej rúry.

Formy na pečenie sú odolné do teploty 230°C a sú vhodné do umývačky riadu aj do mikrovlnnej rúry. Vybrať si môžete z dvoch veľkostí a viacerých farebných odtieňov.
Cena: 6,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/ernesto-forma-na-pecenie-suprava-foriem-na-pecenie-2-dielna/p100281968

 

Aj vy milujete krásne nadýchané koláče s ovocím alebo lahodnou plnkou? Potom sa vám určite zíde Ernesto Forma na pečenie pre mimoriadne vysoké ovocné koláče a torty. Určite oceníte kvalitnú nepriľnavú vrstvu ILAG, vďaka ktorej sa cesto neprilepí. Jednoduché oddelenie formy s perfektne tesniacim dnom vám pomôže vyčarovať tie najkrajšie koláče a veľké torty. Ďalším plusom je, že forma sa ľahko čistí.
Cena: 6,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/ernesto-forma-na-pecenie/p100285190