Ermanno Scervino – elegancia, originalita a jemná sila v kolekcii Jeseň / Zima 2020 – 21, móda Miláno

Zimná módna sezóna v podaní talianskych dizajnérov má rôzne podoby.

Eleganciu, originalitu a jemnú silu Made in Italy predviedla počas Milan Fashion Weeku  talianska značka Ermanno Scervino. Prehliadka kolekcie Jeseň/Zima  2020 – 21 patrila v rámci milánskeho módneho týždňa k najočakávanejším udalostiam.

Ako obvykle, zišlo sa na nej množstvo osobností  z Talianska i zo sveta. Módnu show poctila svojou prítomnosťou Ellen von Umwerth, bývalá modelka a známa fotografka provokatívnej fotografie.

Krása kontrastov – ženské elementy s mužskými, jemnosť a sila, ľahkovážnosť s prísnosťou sa stretli v kolekcii Ermanno Scervino, Jeseň / Zima 2020 – 21.

Harmónia plynúca z tohto spojenia bola spätá s všade prítomnou elegancioutalianskym zručným remeselným umením. Kolekcia je výpoveďou o ženách, v ktorých tkvie rôznorodá osobnosť.

Taliansky dizajnér Ermanno Scervino vytvoril zbierku modelov, ktoré sú nositeľné na každú príležitosť s dôrazom na detail, výšivky a spodnú bielizeň. Na móle sa striedali obleky, kabáty, pleteniny, splývavé šaty, páperové zimné bundy ako couture prvky, krajková bielizeň a smokingy.

Kolekcia Ermanno Scervino, Jeseň / Zima 2020 – 21 je neohraničenou oslavou ženskej krásy.

Odetá do farieb jesene, od čiernej, bielej,  hnedej, bordó, zelenej, bola miestami premiešaná s jasnými farbami – žltou, zlatou  a červenou na šatách a zamatových modeloch.

Objavili sa tiež zvieracie potlače.

Materiály modelov tvorili vlna, tvíd, zamat, kašmír a hodváb.

Zdroj obrázkov: Vogue, getty images, Ermanno Scervino
Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová; myamirell.com