Elegantná béžová: Vyniknite v neutrálnych odtieňoch!

Mnohé z nás si pri hľadaní vlastného módneho štýlu potrpíme najmä na pohodlnosť a originalitu. Preto sa s módnym termínom „minimalizmus“ stretávame v poslednej dobe veľmi často. A presne s týmto ležérnym štýlom idú neutrálne odtiene ruka v ruke. Odtiene ťavej, karamelovej a pieskovej sú jednoduchým spôsobom ako pridať do vášho šatníka tú správnu, sofistikovanú eleganciu. A ako ich budeme nosiť túto sezónu?

 

Tón v tóne
Nadčasový trend neutrálnych farieb sa každoročne objavuje v uliciach a ani túto sezónu tomu nebude inak. Ťavia a odtiene béžovej sa stali obľúbenými najmä preto, že sú prirodzenými tónmi, ktoré sa dajú ľahko kombinovať so všetkým bez toho, aby ste riskovali veľké zlyhanie. Sú to takzvané „bezpečné farby“, ktoré zaručújú eleganciu. Dokonalým úlovkom budú túto jar rozhodne šaty v prírodnom odtieni , ideálne z prírodného materiálu. Dajú sa ľahko skombinovať aj s výraznejším doplnkom alebo môžete ostať pri neutrálnych farbách a doplnky zvoliť v béžovej, bielej či čiernej farbe. Ďalším ideálnym kúskom bude rozhodne aj kostým v bledých farbách. Look „tón v tóne“ si vytvoríte ak k nemu skombinujete top v podobnom odtieni a pridáte kabelku a topánky. Táto kombinácia bude vhodná ako do práce tak aj do mesta.

Doplnky
Voľba doplnkov v neutrálnych odtieňoch na túto sezónu je tiež kľúčová. Bledé farby pôsobia na doplnkoch nesmierne nápadne a luxusne. Takže s kvalitnými topánkami či kabelkou rozhodne nešliapnete vedľa.  Krásne sa prepoja s outfitom v jemnejších farbách a zároveň vyniknú v kombinácii s bledšími odtieňmi. Čerešničkou na torte budú jemné šperky, náušničky z prírodného materiálu , alebo obľúbené šperky s motívom mušlí.

Výrazný prvok
Ak ste výraznejší a odvážnejší typ, outfit v neutrálnej farbe si ľahko zvýrazníte odtieňmi žltej, modrej, ružovej či zelenej farby. Už aj menší farebný detail vám umožní sviežu kombináciu vhodnú na každodenné nosenie. Vyskúšajte napríklad ozvláštniť váš jednoduchší outfit divokými, farebnými teniskami. Alebo si namiesto bielej blúzky si do kostýmu oblečte top s farebným detailom. Stačí naozaj málo a váš jednofarebný outfit dokonale vynikne.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Twinset, cellbes.sk, Björn Borg