Dovolenková nálada v šatníku. V kurze sú tropické motívy!

Slnko, pláž, palmy, tropické počasie. Dovolenková sezóna sa pomaly blíži a s ňou prichádzajú nádherné, svieže motívy inšpirované letom. Z pestrofarebných, tropických vzorov priam srší dobrá nálada. Doplňte si nimi svoj letný šatník a navoďte si pocit dovolenkovej idylky. Ukážeme vám ako na to!

Kombinácie
K vrchným dielom ako topom, blúzkam a bundičkám s tropickým vzorom sa jednoznačne hodí denim. Teda džínsy, šortky alebo aj džínsová sukňa. Taktiež môžete siahnuť po kombinácii s bielym spodkom. Pestrofarebný top vyzerá výborne s bielymi nohavicami a sakom. Výbornou voľbou na leto sú samozrejme aj šaty s týmto motívom. Pri outfitovaní dbajte na správne vyváženie farieb a vzorov. Ak si zvolíte outfit s výraznejšími prvkami, doplnky dokombinujte už len v jemnom štýle. Naopak ak ste si zvolili doplnky s tropickým motívom – topánky, kabelku či bižutériu, zvyšok outfitu by mal byť v jednoduchý.

Vzory ako výhoda
Ak váhate  nad tým, či si zaopatriť do vášho šatníka niektorý z tropických vzorov, presvedčí vás toto: Ak potrebujete odpútať pozornosť od problematockej partie, zadovážte si väčší motív, napríklad motív tropických kvetov. Naopak ak si chcete zaobstarať plnšie tvary siahnite po drobnejších vzoroch. Samozrejme je veľmi dôležitý aj strih a prevedenie modelu. Ide ale o veľmi šikovný optický klam, ktorý funguje.

Must have kúsky
Okrem trendy bomber bundičiek a šiat by ste si túto sezónu mali rozhodne zaobstarať aj doplnky s tropickým motívom. V kurze sú kabelky, topánky a aj bižutéria,. Veľkým hitom sú aj široké nohavice so vzdušného materiálu. Sú ideálne na každodenné nosenie a v správnej kombinácii si ich môžete obliecť aj do práce či na spoločenskú akciu.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Twinset, cellbes.sk, Zara, zanela.sk, Reserved, asos.com, tradesy.com