DOPRAJTE SVOJMU CHLPÁČOVI PRÉMIOVÚ STAROSTLIVOSŤ

Starostlivosť o psíka či mačku zahŕňa niekoľko dôležitých aspektov, ako je kvalitné krmivo, udržiavanie hygieny v podobe pravidelného kúpania, česania, či pravidelné prechádzky. V rámci zodpovednej starostlivosti sú v posledných rokoch trendom aj výživové doplnky pre zvieratká.

 

Ak chcete starostlivosť o svojho miláčika posunúť na vyššiu úroveň vyskúšajte mu do stravy pridávať za studena lisovaný VITAR Veterinae Konopný olej, ktorý sa vyrába zo semien rastlín konopy siatej. Výživový doplnok sa vyznačuje vysokým obsahom omega-3 alfa-linolénovej a olejovej kyseliny a omega-6 linolovej kyseliny v optimálnom pomere 3:1. Zároveň obsahuje vysoké množstvo železa, horčíka, mangánu, zinku a fosforu, ako aj vitamíny A, D a E spolu s ďalšími látkami, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie buniek, nervového systému, imunitného systému a srdcovo-cievneho systému. Okrem toho pomáha udržiavať priaznivú hladinu cholesterolu.

VITAR Veterinae Konopný olej patrí medzi najhodnotnejšie oleje rastlinného pôvodu a je všeobecne známe, že pri dlhodobom užívaní má priaznivý účinok na celkový organizmus chlpáča. Vďaka širokému spektru mastných kyselín je olej vynikajúcou voľbou na výživu pokožky a jej ochranu pred zápalmi, oxidáciou a inými kožnými problémami, ako sú napríklad ekzémy, infekcie, dermatitída, psoriáza a iné. Konopný olej má preukázateľne regeneračný, protizápalový, antibakteriálny účinok a zároveň obsahuje aj polyfenoly, ktoré môžu zohrávať dôležitú úlohu pri ochrane mozgu.

VITAR Veterinae predstavuje výnimočné výživový doplnky pre domácich miláčikov vo forme prírodných olejov vyrobených v Nemecku a Belgicku. Okrem Konopného oleja ponúka aj Lososový, Ostropestrecový a Ľanový olej. Tieto zmesi olejov poskytujú komplexnú starostlivosť o zdravie a pohodu vašich domácich miláčikov. Pre viac informácií oslovte vášho veterinára.

Zdroj: Daniela H.