Doplnky do kúpeľne: Relax u vás doma

Tchibo kúpelňové doplnky

Aj v kúpeľni by ste sa mali cítiť dobre. A keďže dokonalosť spočíva v detailoch, túto miestnosť si môžete jednoducho vylepšiť originálnymi a štýlovými doplnkami. Tchibo prináša nové produkty, ktoré nielen potešia, ale sú aj užitočné.

Kolekciu „Doplnky do kúpeľne: Relax u vás doma“ nájdete v predajniach Tchibo od 28. januára 2019. Pre držiteľov TchiboCard je dostupná online od 22. januára 2019.

 

Dekoračné kamene s LEDTchibo kúpelňové doplnky
Príjemnú atmosféru možno prirodzene navodiť pomocou správneho osvetlenia. O to sa postarajú tieto dva dekoračné kamene s LED z pravého vosku. Oba sú rozličnej veľkosti a vďaka decentnému dizajnu s prírodným nádychom sa dokonale hodia do každej kúpeľne. Obidve dekoračné svietidlá majú okrem zapínača/vypínača na spodnej strane aj zabudovanú funkciu časovača: Po šiestich hodinách svietenia sa svietidlá automaticky vypnú. Cena: 9, 99 €.

 

Epilátor na tvár EpiladyTchibo kúpelňové doplnky
Tento epilátor na tvár Epilady je šikovný odborník na odstraňovanie jemných chĺpkov na tvári. Jeho precízna a efektívna špirálová technika bola špeciálne vyvinutá na tento účel a jej použitie je veľmi jednoduché. Malý epilátor je na batérie, ideálne sa hodí na cesty a dodáva sa spolu s úložným vreckom a čistiacou kefkou. Cena: 49,95 €.

 Párty pri otvorení Gastropasáže v Avione

Rádio do kúpeľne
Spievanie pod sprchou nie je pre každého. A treba si priznať, že nie každý vie rovnako dobre spievať. Ale na zlepšenie nálady predsa stačí už počúvanie hudby – a presnejšie povedané, nemusíte pritom ani stáť pod sprchou. Toto rádio do kúpeľne skvele dokreslí príjemný začiatok nového dňa. Má zabudované digitálne FM rádio s pamäťou až na desať staníc a vďaka pohybovému snímaču sa automaticky zapne, keď niekto vstúpi do kúpeľne. Ak nie je nastavené inak, rádio je zapnuté a automaticky sa vypne, keď snímač nezaregistruje žiadny pohyb po dobu piatich minút. Cena: 29,95 €.

 

Tchibo
Ručná sprcha k umývadlu

Ak veci musia ísť rýchlo, a to aj umývanie vlasov: S touto ručnou sprchou to už viac nebude problém. Umožňuje jednoduché a rýchle umývanie vlasov v umývadle a napríklad aj plnenie vedier bez toho, aby ste ich museli zdvíhať. Sprcha je vybavená hadicou odolnou proti zlomeniu z ušľachtilej ocele a vďaka držiaku na stenu ju možno uschovať na dosah ruky. Praktická pomôcka sa dá rýchlo namontovať na bežne predajné vodovodné kohútiky – návod na použitie vysvetlí, ako na to. Cena: 19,99 €.

Tchibo kúpelňové doplnky

Sprchový záves
Pre atmosféru ako na safari a suchú kúpeľňu: Tento sprchový záves s potlačou s motívom žirafy sa postará o dobrú náladu a vďaka nepremokavému materiálu chráni kúpeľňu pred potopou. Je vyrobený z kvalitného materiálu PEVA a je úplne bez zmäkčovadiel. Záves sa dá veľmi jednoducho pripevniť v sprchovom kúte pomocou dvanástich plastových krúžkov, ktoré sú súčasťou balenia. Cena: 9,99 €. 

 Tchibo kúpelňové doplnky                       

Uteráky s biobavlnou
Ak je v kufri málo miesta, prídu vhod tieto uteráky. Dva ľahké uteráky sú ideálnymi spoločníkmi na cesty. Sú vyrobené so zadnou stranou z mäkkého a dobre sajúceho froté a výnimočne rýchlo schnú. K tomu sa ešte pridáva mimoriadna všestrannosť týchto ľahkých uterákov v štýle hammam: Sú ideálne napríklad ako cestovné uteráky, uteráky pre hostí a uteráky do sauny. Obidva uteráky sú vyrobené s biobavlnou, majú strapce na krátkej strane a pútko na zavesenie na dlhej strane. Cena: 12,99 €.