Do tropického raja s Janni Delér

Do tropického raja s Janni Delér

Krásna švédka, ktorá žije v Monaku a na sociálnych sieťach denne zasahuje už viac ako milión sledovateľov z celého sveta je nevyčerpateľným zdrojom módnej inšpirácie. Presvedčia vás o tom zaručene aj jej najnovšie outfity z najkrajších pláží sveta.

Pre Janni je život dobrodružstvom. Cestuje okolo celého sveta, ale mainstreamové turistické destinácie vynecháva, aby mohla objavovať tie najčistejšie a najlepšie skryté raje na zemi.

„Najlepšia vec na cestovaní sú priatelia, ktorých máš okolo celého sveta.“

Na prechádzku po pláži
Janni outfity nekomplikuje, necháva ich jednoduché. Na pláž jej stačia zaujímavé jednodielne plavky a denimové šortky. Táto stávka na istotu vyzerá výnimočne dobre a navyše sa tak môže z prechádzky stať kedykoľvek kúpanie.

Dobrodružstvá v džungli
Safari štýl nevychádza z módy a Janni je toho dokonalým príkladom. Odvážte sa do džungle v klasickom safari štýle, ale v celkom nových, rafinovaných strihoch a farbách.

Na večeru pri západe slnka
Bohémske šaty alebo široké nohavice s nápaditou blúzkou sa na večeru v tropickom raji mimoriadne hodia. Inšpirujte sa Janni a farbami, ktoré sa vám pristanú k opálenej pokožke.

Náš tip: Doprajte si na dovolenke online detox. Janni si vďaka svojmu partnerovi Jonovi, ktorý tiež intenzívne pracuje so sociálnymi sieťami, oddýchla od Instagramu na štyri dni. Online detox v Mexiku dostala ako originálny narodeninový darček.

 

ZDROJ: AVE
ZDROJ FOTO:
zoot.sk, hm.com, topshop.com, jannideler.com