Darčeky od Fjällräven zahrejú nielen pri srdci

Vianoce sú už za rohom, a to znamená, že je najvyšší čas vybrať darčeky pre svojich blízkych, alebo tiež porozmýšľať o tom, čo si tento rok prajete nájsť pod stromčekom vy. Aby sme vám rozhodovanie trochu uľahčili, máme pre vás niekoľko tipov na praktické a hlavne funkčné darčeky od značky Fjällräven.

 

Övik Knit Roller Neck W

Dámska roláková verzia obľúbeného svetra Övik Knit Sweater. Tento nádherný kúsok s klasickým vzorom a vynikajúcimi termoregulačnými vlastnosťami je vyrobený z mäkkej, eticky získanej vlny.

 

Övik Roller Neck Sweater M

Pánsky pohodlný, hrejivý sveter je vyrobený z mäkkej, eticky získanej vlny a výborne vás zahreje počas chladných zimných dní. Skvele sa hodí nielen na prechádzky prírodou, ale aj do mesta a do práce.

 

1960 Logo Headband

Rebrovaná čelenka z mäkkej, poddajnej zmesi vlny merino a polyestru je skvelou alternatívou čiapky do miernejších zimných dní – zohreje uši a zároveň Vám v nej nebude príliš horúco.

 

 

 

 

 

Kånken

Ikonický batoh Kånken je obľúbeným spoločníkom na cesty aj všedné dni. Jeho majitelia v ňom nosia takmer všetko, od veľkolepých plánov po obyčajnú krabičku s obedom. Batoh je dostupný v mnohých farebných prevedeniach, ku ktorým v tohtoročnej kolekcii na jeseň a zimu pribudlo niekoľko nových odtieňov.

Všetky produkty sú dostupné v kamenných predajniach SportRysy a na webe www.sportrysy.sk